שנה טובה מארגון הבוגרים

משולחן היו"ר

אחרי ימים טרופים ותרומה מאומצת של רבים מהבוגרים במילואים ובעורף, אנחנו מנסים לחזור לשגרה, ולשלוח לכם קצת הודעות ועידכונים מהנעשה בחודשים האחרונים, ומהעתיד להיעשות בתקופה הקרובה.


בין השאר, אנחנו שמחים לבשר שהשלמנו את הגשת המסמכים לרשם העמותות, שילמנו את האגרה (בעזרתה האדיבה של התוכנית) וכעת אנחנו בעיצומו של תהליך קבלת האישור על הקמת העמותה.


רק טוב,

מיכל

Big image

אירוע ליל הסדר לניצולי שואה

בערב ליל הסדר האחרון, ה-14/04/14, הגשים הארגון לראשונה את חלום העשייה המשותפת, עם קיום אירוע ליל סדר לניצולי שואה בודדים, ביחד עם העמותה לסיוע מיידי לניצולי שואה.

הרעיון לשיתוף הפעולה הגיע מבוגרי הארגון, שהתנדבו באירוע ראש השנה שארגנה העמותה, וזיהו את ההזדמנות לתרום את יכולותינו כבוגרים, לעזור לעמותה ולעשות ביחד משהו בלתי נשכח.קצת על האירוע:

- 135 ניצולי שואה, מ-18 ערים (מאשקלון בדרום ועד לחיפה בצפון), השתתפו באירוע שנערך במסעדת 'הטרקלין'.

- 40 ניצולי שואה, שלא יכלו להשתתף באירוע, קיבלו הביתה מנות לחג.

- 175 כרטיסי שי לחג לקניית מזון, בשווי 500 ₪ לכרטיס, חולקו לניצולי השואה באירוע ובבית, לצד מתנות מרגשות: מארזי שי לחג; אריזות סבונים; בשמים; קרמים; חבילות שוקולד אישיות ועוד.

- 200 מתנדבים לקחו חלק ביום האירוע: החל בנהגים; דרך צוותי חמ"ל; הקמה; טבחים; מלצרים; ועד צלמים; נגנים; זמרים ועוד רבים וטובים.

- 4 ימי בישול אינטסיביים קדמו לאירוע, ו-3 חודשי עבודה מאומצת שנעשתה על ידי צוות מוביל של כ-10 אנשים שנתנו מזמנם באהבה ובהתנדבות.

- מוצרי מזון, מתנות וכסף גויסו מיותר מ-100 תורמים: חברות גדולות; עסקים קטנים; ארגוני התנדבות; ואנשים פרטיים.


תמונות מהאירוע הוכנסו לדף הפייסבוק של ארגון הבוגרים. תוכלו לראות אותם כאן.


בהזדמנות זו נאמר תודה ענקית לכל בוגרי הארגון המדהימים שלקחו חלק, קטן כגדול, בהצלחת האירוע, ובמיוחד לרונה כהן, אסתר אשרוף, סיון פרץ, ארינה לוינטנט, אדרת אשכנזי, נל בן עמי, ולשחקן הרכש החיצוני שלנו- מושיק ביטון, שריכזו את צוותי העבודה ועשו לילות כימים כדי לאפשר גם לניצולי השואה הבודדים חג שמח. אתם מדהימים. ביחד הוכחנו שכאשר בוגרי הארגון פועלים ביחד השמים הם הגבול.


ולבסוף, תודה ענקית לצוות המוביל של ארגון הבוגרים- ירדן פריימן, יאיר יצהר-בלחובסקי ומיכל בר, על התמיכה והרוח הגבית.


גדי דומב וענבר פירר, רכזי הצוות המוביל, אירוע ליל הסדר

מה יהיה הפרוייקט הבא של ארגון הבוגרים?

בעקבות ההצלחה של אירוע ליל הסדר, ובהמשך למטרה שהצבנו לעצמנו, להיות ארגון העוסק בפרוייקטים חברתיים ובסיוע לארגונים העוסקים בפרוייקטים כאלה, אנחנו מתחילים לתכנן את היזמה המשותפת הבאה שלנו!


רוצים לקחת חלק בתכנון לקראת בחירת היוזמה? שלחו מייל ל-rlpa@idc.ac.il ושריינו לעצמכם את ה-15/8 בשעה 10:00, אז תתקיים הפגישה הראשונה.