REIS LÄBI KESKAJA

5.A Klass

Esimene päev....

Esimene päev kui ma keskaega jõudsin otsisin kohe üles mõne rüütli.Ma tahtsin väga proovida rüütlite raudrüüd.Ja muidugi tahtsin ka proovida nende relvi.Õnneks ma leisingi ühe väga lahke rüütli. Nende varustus oli väga raske.Ta isegi näitas mulle enda hobust.See hobune oli mustang, ta oli väga tugev.Seal ma sain teada et,järgmine päev on rüütliturniir.

Teine päev...(turniir).

Ma jõudsin turniirile.Sinna oli kokku tulnud väääga palju rüütleid.Kõigil olid erinevad kilbid. Üks musta raudrüüga rüütel puutus punase raudrüüga rüütli kilpi terava otsaga.Kohe läks lahti suur kisa.Must rüütel läks paremale ja punane vasakule.Nad kihutasid oma hobustel ja jooksid ja kihutasid jaaaaaa... . Must rüütel võitis.

Kolmas päev....

Kolmandal päeval tuiasin ma niisama linnas ringi.Seal oli väga palju suuri ehitisi.Kuid ma tundsin puudust kaasaegsest tehnikast.Ma hakkasin suunduma oma ajamasina poole. Teepeal ma ostsin suveniire. Kuna mul oli kõht väga tühi proovisin ma nende aja toitu.Ega ma ei saa öelda et see on superhea aga suht hea.Ja siis ma jõudsingi oma ajamasina juurde.