Lorenc Group

Business Hotel

Hotel Lorenc oferuje atrakcyjne noclegi w samym centrum stolicy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 523 odrestaurowanych pokoi gościnnych. Jest wśród nich 95 luksusowych, stylowo urządzonych apartamentów. Na terenie obiektu znajdują się dwie kondygnacje Executive, a także podziemny parking. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację z indywidualnym sterowaniem oraz telewizję satelitarną. Po uiszczeniu dodatkowej opłaty istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

Pokoje

Każdy pokój wyposażony jest w strefę do pracy, sejf, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Nocleg w naszym hotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy jakość oferowaną przez najlepsze polskie i zagraniczne hotele.

Odpoczynek

Na terenie hotelu funkcjonuje ekskluzywny pasaż handlowy oraz lokale gastronomiczne, w tym słynąca z wybornej włoskiej kuchni Restauracja Parmizzano’s. Uwadze naszych Gości polecamy też mieszczący się na 40 piętrze bar Panorama Bar and Lounge, z którego można podziwiać zniewalającą panoramę miasta.

Biznes

Hotel Lorenс to miejsce, w którym odbywają się konferencje i inne oficjalne spotkania. Na powierzchni przekraczającej 2600 m² znajduje się 20 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych i wystawienniczych


Nasze sale konferencyjne, doskonale wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty stanowią idealne miejsce spotkań. Większość naszych sal posiada dostęp do światła dziennego a nad przebiegiem imprez i spotkań zawsze czuwa profesjonalna obsługa.


Lorenc Hotel, Warszawa zachęca do zapoznania się ze szczegółowym planem zaplecza konferencyjnego, który pomoże zaplanować idealną konferencję, czy imprez

Zapraszamy

Hotel Lorenc zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy, w otoczeniu Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Hotel od lotniska dzieli 20 minut jazdy samochodem oraz zaledwie 15-minutowy spacer od Starego Miasta.