Мій родовід

Підготувала Куценко Марія

ЦЕ МОЕ РОДИННЕ ДЕРЕВО!

Big image

IСТОРІЯ МОЄЇ СІМ'Ї

ПРЕЗЕНТУЮ СЕБЕ

Почнемо з мене! Я народилася у 2003 році. Мене назвали Марією тому, що це улюблене ім'я моєї мами. У мене нема сестер чи братів. Я одна в сім'ї! Я вчуся в ліцеї "Наукова зміна" в місті Києві. Мої батьки теж виросли у місті. Моя мама на половину білоруска, бо моя бабуся з Білорусії. А я на четверть білоруска. У мене є чотири дроюрідних сестри і три двоюрідних брати. В одного мого брата вже є своя сім'я! Я ходжу на музично-театральний гурток разом з моєю подругою, яку звати Саша Мельник! Раніше ми з нею ходили на малювання. У мене є киця, яку звати Руся. Її порода -британська віслоуха.

РОДИЧІ

У мене є тато, мама, дядя, бабусі й дідусі! У мого тата є брат, у мами два брати. На жаль у мене немає тітки. Моя прабабуся Агафья- мати героїня! У неї аж восьмеро дітей! Я взагалі не можу собі уявити те, як вона змогла всіх їх виховати! У мого дідуся було двоє сестер і двоє братів, але про одного з тих братів нііхто не знає! Навіть ім'я його не пам'ятають! У моєї двоюрідної бабусі Люди свекор- Василь Сухомлинський. Можна вважати що він мій "родич".

Моя бабуся народилася в той час, коли була війна. Їй було два роки коли війна закінчилась. Звісно бабуся нічого не пам'ятає про війну, але пам'ятають її родичі. Мій прадід воював в цій кривавій війні, було таке щастя в родині, коли він повернувся!

СЕЛО РОДИЧІВ

Моя бабуся виросла у Білорусії у селі Борщівка. Люди у цьому селі пережили Голодомор. Це були страшні часи! Бабуся пропускала школу дуже часто із-за того, що вона була найстарша в сім'ї і повинна була пасти корів та кіз, доїти їх. Дідусь виріс у селі Вишгород. Так-так, на той час це було село.

ЦЕ НАШЕ СІМЕЙНЕ ФОТО

Big image

РЕЦЕПТ СМАЧНИХ КЕКСІВ

Моя мама любить готувати різні смачні страви на десерт. Вона робить торти, пироги, желе... багато інших страв! Але найсмачніше- це кекси! Щоб зробити такі кексики потрібно:

3 яйця;

100 г вершкового масла;

100 г цукру;

200 г борошна;

1 чайна ложка розпушувача;

все ретельно змішати;

додати за смаком горіхи, шоколад чи ізюм;

розкласти у формочки та випікати при температурі 180 градусів 30 хв.

Після випічки ви отримаєте чудовий десерт!