Corso Italiano - Aprile

Newsletter z Italštiny

Hezký den, studenti,

Jak pokračují Vaše kurzy? Pevně věříme, že se vyvíjejí k Vaší spokojenosti a že k Vaší dobré náladě přispívá také jaro, které nedávno dorazilo. Zde je pro Vás přehled nejdůležitějších událostí v měsíci dubnu:

Italiano Espresso - členy

Tuesday, April 12th, 6pm

2 Hálkova

Praha

Správné použití členů je snad jedním z nejtěžších výzev v italštině. Během této lekce budeme procvičovat především určité a neurčité členy, členy pro mužský a ženský rod a jejich shodu s podstatnými a přídavnými jmény. Poté se budeme zabývat skupinou slov - podstatnými a přídavnými jmény - končícími na -e.

Cílem hodiny je zapamatovat si a používat plynně mužské a ženské členy. Bude to lekce především praktická, rychlé zopakování gramatiky, abychom odstranili všechny Vaše pochybnosti, se spoustou a spoustou a spoustou procvičování.

Zdarma pro naše studenti!

Corso Vino #2

Thursday, April 21st, 6:30pm

2 Hálkova

Praha

Jedná se o druhou část kurzu, pořádaný Corso Italiano ve spolupráci s Prodotto Italiano prostřednictvím metod a technik degustace. S Josefem se vydáme do regionu Toscana a ochutnáme některé z nejznámějších vín tohoto fantastického regionu. Rychle zopakujeme to, co jsme se naučili v minulé části kurzu, a naučíme se vybrat vhodné sklenice pro každý typ vína. Během lekce budete mít příležitost ochutnat některá z nejlepších biologických a biodinamických toskánských vín.

Italiano Muto #2

Tuesday, April 26th, 5pm

2 Hálkova

Praha

Italština beze slov 2 – Italové a jejich druhý způsob vyjadřování. Italština je úžasný jazyk, především proto, že je možno se v ní dorozumět i beze slov. Pokud chcete porozumět tomu, co italština říká a především neříká, je to ideální lekce pro Vás. Nečeká Vás pouze teorie nebo praktické ukázky, ale i spousta procvičování.

Piazza Firenze

Thursday, April 28th, 6pm

2 Hálkova

Praha

Carolina Vás zavede na procházku florentskými ulicemi. Pokud jste ještě nenavšívili Florencii, tato lekce je skvělou příležitostí, jak ji poznat. Pokud jste už do ní zavítali, bude to zábavný způsob, jak se do ní vrátit...bez nutnosti opustit Prahu. A samozřejmě na Vás čekají typické gastronomické pochoutky z Florencie. Přece Itálie by nebyla Itálií bez sklenky dobrého vína!

ProseccoBus!

Máme posledni místo na Proseccobus, vice info sdělime Vam mailem nebo osobně!

Letní Italština do Monopoli

29.9. – 4.10.2016, 5 nocí, 5 čistých dní v Monopoli s italštinou, ubytování v stylové byty v kamenných historických domech, špičková kvalita, vše po rekonstrukci!

Ve spolupraci s ČambiTour pořadame vyuku v Italii, vice info sdělime Vam mailem nebo osobně!

Big image