קבוצות הלמידה של ברייניאק נפתחות

הנסיון עושה את ההבדל

קבוצות הלמידה הכי טובות בעיר יוצאות לדרך. רוצה להצטרף?

אם אתם חושבים על אוניברסיטה בחו"ל, יש לפחות מבחן אחד שתצטרכו לעבור בדרך. זה יכול להיות GMAT, GRE או SAT, ובנוסף מחכה לכם מבחן שליטה באנגלית כמו ה TOEFL או IELTS. יש המון קורסי הכנה למבחנים האלה, אבל עד עכשיו לא היו קבוצות למידה.


מה ההבדל?


הרבה אנשים שלקחו קורס הכנה יגידו לכם שהם לא חשבו הרבה על מה הם צריכים. הם לקחו קורס כי כולם לוקחים קורס. בקבוצת למידה, לעומת זאת, משתתפים רק אנשים שיודעים ואוהבים לחשוב. המתכון הוא פשוט: לוקחים חופן אנשים חושבים, מוסיפים מורה מנוסה מאד ומערבבים. התוצאה נהדרת: ציונים מעולים וגם הנאה מהדרך. זה אפשרי!

אבי - המורה שלך

אני מלמד אנשים לחשוב כבר 14 שנים. משנת 1999 לימדתי אלפי תלמידים בחמש מדינות בעולם, מארה"ב, דרך ישראל ותורכיה, ועד סינגפור וקמבודיה. אני מומחה להכנה למבחני סף פסיכומטריים (GRE, SAT, GMAT), למבחני רמה באנגלית (TOEFL, IELTS, PTE) ולמבחני סף ישראלים (פסיכומטרי, מבחן אמי"ר, מבחן מתא"ם).


אבל מעבר לכל, אני אוהב לעבוד עם אנשים ואני אוהב ללמד. אין בעיניי סיפוק גדול יותר מלראות תלמיד או תלמידה שמתגברים לראשונה על מחסומים מנטאליים מהעבר בכל הקשור למתמטיקה ולאנגלית, ולראות אותם מגיעים למקום אליו הם חלמו להגיע.

המשוואה פשוטה: כיתה קטנה + מורה גדול = ההצלחה שלך במבחן

דברו עם ברייניאק

יש שאלות? רוצים להרשם לקבוצה הקרובה?


השאירו פרטים וכבר ניצור קשר :-)