Powderlicious

Ana Cabrera

Description

This product is such an easy product that only has to be prepared with water.

What about this product?

How much will it cost?

This scientific product will cost $30 for 5 packs. Each product will cost at least cost $6 dollar for each pack.

What Flavors?

This product comes in a wide variety of foods and flavors but we do occasionally limited addition foods such as tres leches , fruit cake, or pumpkin pie.

The Ingredients

Food genes

Why should you buy it?

It's such in easier way to use it without having so much work to make the food without getting up so late or making so much food when you go home. This is the easiest way to make such a great product when its a lazy day or hard day.

Interesting Facts?

What makes this powderlicious so in incredible its magnificent change with its food.

How can it be used?

Such FOUR easy steps...

  • 1. Just need the power packet
  • 2.Need water
  • 3. Steering tool
  • 4. Someone to eat this delicious food.

Where can you get it?

You can get it in Target, Walmart, or any local store right near you.