הכל על השולחן

"העם מדבר"

תנו לאכול בשקט

Big image

מאות בני אדם הגיעו לאירוע הפתיחה בתל אביב של סניף רשת ההמבורגרים האמריקנית, ששבה לארץ לאחר שש שנים של היעדרות. והופתעו לגלות שבחזית הפגינו פעילי "החזית לשחרור בעלי חיים", גרמו למהומות ובאלגן ואף השליכו פגרי פרה במקום.


אני בחרתי בצילום עיתונאי זה מכיוון שהנושא של הטבעונות ורצח בעלי החיים הוא נושא מרכזי בחיי מנהלי המסעדות בארצנו, הסובלים מהטרדה בלתי פוסקת של טבעונים שמפגינים "בשר זה רצח".

כמו במקרה שקרה בשבוע האחרון.

מאות בני אדם גדשו את סניף "בורגר קינג" החדש בכיכר רבין שבתל אביב, לרגל חזרתה לארץ של הרשת לאחר שש שנים של היעדרות, ורבו על הזכות להיות הראשונים שקונים "וופר" בישראל אבל היו גם כאלה שלא הביאו שמחה והגינו מול הפתיחה המחודשת: עשרות פעילים של "החזית לשחרור בעלי חיים" התפרעו מול הסניף החדש והניפו שלטים עליהם כתוב "בשר זה רצח" לא מתפרנסים מבעלים חיים".

האם המעשה מוצדק?

מאז שיצאה טל גלבוע מהאח הגדול 6 הועלה נושא הטבעונות וקיבל מודעות גדולה בעקבות התפרסמותה ואחוז הטבעונים עלה, עכשיו הטבעונים לא מסתפקים בהפסקת אכילה מן החי אלא רוצים להפסיק את אכילת הבשר לגמרי וכך נכנסים הטבעונים לצלחות של אנשים מפריעים "לאכול בשקט" ומאלצים אנשים לא לאכול בשר ומפריעים להם בדרך לאוכל.
Big image