דברים טובים קורים בחוף השרון

סיכום מחצית ב', תשע"ה

דבר המנהל


הורים יקרים,


מחצית ב' שהסתיימה ביום חמישי הייתה גדושה בפעילויות חברתיות ולימודיות בכל השכבות. במידעון זה נסקור את האירועים המרכזיים שהתרחשו בחצי השנה האחרונה.

במחצית זו האצנו את תהליכי הלמידה המשמעותית:


  • צוות ההומניסטיקה הרב תחומי הציג את תוצרי עבודת השורשים
  • השתלמות המורים סביב "הדיאלוג היצירתי" הביאה תלמידים להציג את עבודתם מול הורים ותלמידים. ההשתלמות כמו גם ההוראה בכיתה אפשרה למידה אשר אינה מתרכזת רק בהקניית ידע אלא גם במיומנויות של עמידה מול קהל, עבודת צוות וחקר
  • תלמידים שהשתתפו בתוכנית "חלוצי ההערכה" בחטיבה עליונה ערכו את אירועי ההערכה שלהם אשר מחליפים את בחינת הבגרות בבחינה עם חומר פתוח ועבודת חקר מורחבת
  • הלמידה המתוקשבת צברה תאוצה עם רישות בית הספר באינטרנט אלחוטי. בשנה הבאה תעלה שכבה נוספת עם מחשבים אישיים לבית הספר ונרחיב את עבודת הצוותים ללמידה מתוקשבת.


לשמחתי נפתח בשנה הבאה כיתת אי"ל נוספת בשכבת י' וכיתה קטנה נוספת בשכבת ז'. אנחנו מכינים לכם בימים אלו את שנת הלימודים תשע"ו.


נפרדנו בצער אך בגאווה משכבת י"ב, מחזור ל"ו שחגג את מסיבת הסיום שלו ביום האחרון ללימודים.


חשוב לנו ללוות אתכם גם בימי החופש. במידה ואתם נתקלים במצוקה או צורך בעצה, צוות בית הספר ישמח לעמוד לרשותכם. בית הספר לא ייתן מענה מזכירותי בין התאריכים 15 ליולי עד ה-15 לאוגוסט אך ניתן לשלוח מייל לכתובת hof148@gmail.com


אני מזמין אתכם להתעדכן בזמן אמת בדברים הטובים שקורים בחוף השרון דרך עמוד הפייסבוק שלנו (ניתן לצפות בעמוד גם אם אין לכם פרופיל בפייסבוק).


אשל קליינהאוז,

מנהל בית החינוך המשותף חוף השרון

דבר ועד ההורים

ועד ההורים ניהל 7 ישיבות לאורך השנה. בכל ישיבה נדון נושא מרכזי ובנוסף אליו עדכונים שוטפים על הנעשה בבית הספר. הוועד תורם מרעיונותיו ויוזמותיו להנהלת בית הספר. את הפרוטוקולים ניתן למצוא באתר הבית ספרי.

ועדת הכספים עובדת בשקיפות עם צוות בית הספר ודואגת שתשלומי ההורים יהיו בהתאם למותר ולצרכי בית הספר. הועד פועל לגיוס מלגות ועזרה בתשלומים למי שנזקק ואני רוצה לנצל במה זו לפנות להורים אשר ידם משגת להשתתף בתכנית "אמץ תלמיד".

אנו מודים לצוות בית הספר על השותפות והשקיפות והעבודה הקשה שהם עושים למען ילדינו.

אנו מאחלים לצוות, לתלמידים ולהורים חופשה נעימה ובטוחה!


רינת גל פרידלנדר, יו"ר

ועד ההורים המרכזי

שנת תשע"ה בתמונות

סיכום שנת תשע"ה

שכבת ז'

עבודת שורשים בפורמט החדש

השנה שזרנו את עבודת השורשים כחלק מלימודי מקצוע הומניסטיקה. העבודה נראתה המשך טבעי לשאלה השנתית בהומניסטיקה "להיות אני - מדוע זה כל כך מסובך?" והנושאים שנלמדו בעקבותיה. מורות ומורי הומניסטיקה, בעזרתן הרבה של דבורה עצמון והמחנכות, עזרו להפיק תוצר מעמיק ומשמעותי בתהליך החקר אותו התלמידים עברו.


כחלק מתהליך התקשוב שהתחלנו השנה בביה"ס בחרנו לשנות את פורמט העבודה ממודפס לדיגיטלי. לשם כך בחרנו בכלי המקוון StoryMapJS (מבית אונ' Northwestern, ארה"ב), אליו יצקו התלמידים את הטקסטים שכתבו, התמונות והסרטונים. למרות הקשיים שבדרך, התלמידים הגיעו לתוצרים מרשימים, כפי שניתן לראות במפה של תלמידת כיתה ז'6, אור פילי. אנו מודים למשפחת פילי שהסכימה לשתף אותנו במפה שלה. אנו רוצים להודות גם לאורית הויבן ואדר צארום על התמיכה הטכנולוגית שנתנו למורים ולתלמידים.


בהזדמנות זו נמסור את הערכתנו לליהיא שני מכיתה ז'5 שעבודת השורשים שלה הייתה סרטון וידאו אותו היא ערכה בעצמה ועליו היא זכתה בפרס הצטיינות ממשרד החינוך. ליהיא, כל הכבוד!!!

חגיגת בר ובת מצווה עם ילדי בית אלעזרקי

גם השנה כמו בשנתיים הקודמות שכבת ז' הייתה אחראית לארגון מסיבת בני מצווה של ילדי בית אלעזרקי. השכבה לא הסתפקה בארגון המסיבה ויחד עם הנהגת ההורים והנהגת התלמידים יצרו מפגשים קודמים למסיבה. במפגשים האלו תלמידינו הכירו מקרוב את ילדי בית אלעזרקי, הכירו את המקום וגייסו כסף למען המסיבה. הנהגת ההורים ארגנה פגישות עם שחקני מכבי ת"א בכדורסל ובכדורגל ועוד...

שכבת ח'

מעגלי שיח

עוד מהמחצית הראשונה נפגשים תלמידי השכבה בקבוצות המערבבות בין תלמידי השכבה כולה ללימוד ושיח משותפים בנושאים המעסיקים אותם באופן אישי. תחילה בנה והעביר הצוות את מעגלי השיח אך ההנחיה הועברה לתלמידים/ות עצמם/ן והם/ן מעבירים/ות לחבריהם מעגלי דיון שונים. מעגל השיח האחרון עסק בלחץ חברתי ובסכנות הקיימות ביציאה לחופש ללא גבולות ברורים. צוות מעגלי השייח הינו צוות המחנכים ובנוסף להם יעל שחם ואדר צארום, כחיזוק משמעותי.

למידה משותפת לקראת בחינות

במהלך המחצית השנייה החלה השכבה ליישם פעילות שהחלה בכיתה אחת בשכבה במחצית הראשונה. לקראת כל מבחן מתקיימת "למידה משותפת" או "למידה סולידרית". התלמידים/ות נשארים ביום ארוך בכדי ללמוד יחד למבחן/בוחן הקרובים. בכל למידה כזאת יש 'אחראי למידה', שאחראי על העברת החומר לשאר הקבוצה שנשארה יום ארוך. הלימוד המשותף תורם לתלמידים/ות להגיע להישגים גבוהים יותר, לעצמאות, לביטחון עצמי גבוה יותר כלומדים וכמלמדים, וכמובן מלמד הלכה למעשה את מעשה הסולידריות.

שכבת ט'

סמינר חברה ישראלית

במהלך השנה תלמידי שכבת ט' לקחו חלק בסמינר חברה ישראלית. בסמינר התלמידים הכירו את האוכלוסיות המגוונות המרכיבות את נוף ארצנו, למדו על פערים חברתיים וכלכלים ויצאו לסיור בדרום תל אביב בשכונת הארגזים. חלק נוסף מן הסמינר היה מפגש עם הצלם הראל סטנטון, בסדנה למדו התלמידים לנתח ולאפיין תמונות בהם מצולמים אנשים מתרבויות שונות ואף צילמו בעצמם תמונות שמייצגות עבורם את החברה הישראלית המגוונת. התלמידים הציגו את התמונות בפני חבריהם והסבירו מדוע לדעתם התמונה מייצגת את החברה הסובבת אותם.

סדנת מיניות בהנחיית רן גבריאלי

במהלך השנה תלמידי השכבה לקחו חלק בסדנת מיניות: למדו ונחשפו למיניות בריאה ושוחחו אודות ערכים של שוויון מגדרי. רן גבריאלי שוחח עם התלמידים בגובה העיניים, כמו כן שוחח עם כל כיתה בנפרד, במסגרת אינטימית, על מיניות בגיל ההתבגרות. את התהליך המשיכו מחנכי השכבה על ידי שיעורי חינוך שעסקו בעיקר בערכים של דימוי גוף, העצמה אישית ומגדר.

שכבת י'

פרויקט "אפשר אחרת"

במסגרת הפרויקט שנמשך לאורך השנה, נערכו מפגשים משותפים של תלמידי י'5 ותלמידי כיתה י' מבי"ס טומשין שבקלאנסווה. המפגשים עודדו סובלנות ודו-קיום דרך פעילויות אטרקטיביות ומגוונות, כגון: מפגש מוסיקה שכלל יצירה משותפת של כלי נגינה והופעה יחדיו. הפרויקט היה שונה ומיוחד ואיפשר לתלמידים משני בתי הספר מפגש ייחודי עם אוכלוסייה אחרת בחברה הישראלית. הפרויקט כלל גם מפגש הורים ותלמידים ומפגש מורים. תודה למיכל יחיא, מחנכת י'5, על הליווי המסור של הפרויקט.

יום הורים אחר

בארבעה ביוני התקיים בביה"ס יום הורים בסגנון אחר. ביום זה התקיימו 5 הרצאות שהועברו על ידי הורי השכבה.
כל תלמיד בחר שתי הרצאות שמעיינות אותו, במגוון נושאים: אורח חיים בריא, אריכות תוחלת החיים והשלכותיה, nia omega, אלסקה ופיזיותרפיה. התלמידים מאד נהנו מההרצאות וממגוון הבחירה ואנו מודים מאד להורים על ההרצאות המרתקות ושיתוף הפעולה!

אנו מזמינים הורים שמעוניינים להעשיר את הידע של התלמידים ולהרצות בפני תלמידים בשכבות השונות להצטרף למאגר ההורים שלנו בקישור הזה.

שכבת י"א

מסע ישראלי

לפנות בוקר של ה-9/3 יצאו תלמידי שכבת י"א למסע בן 7 ימים. המסע התחיל בכרמל והסתיים ירושלים. מסע בו כל תלמיד ותלמידה חיפש וביררה, באופן אישי, כקבוצה וכשכבה - מהו הקשר של האני האישי עם הקבוצה והקהילה, עם חלקים מהחברה בישראל, העם והתרבות היהודית.

המסע הציף והעלה שאלות רבות ובכל יום היו מעגלים רבים (מאד) של דיונים וויכוחים. אבל גם מסע של הליכה רבה - מטיפוס על הכרמל, דרך ירידה בעמק איילון ועד חזרה למקום הלינה ברגל ביום שישי בערב מהכותל המערבי. החוויות היו מגוונות ורבות. ואם יש מסר אחד שנכון ללמוד מהמסע הוא שחברה חזקה יודעת להכיל את ריבוי הדרכים והמחשבות ולהיות סבלן וקשוב ולנמק את דעתי מבלי לדרוך על האחר.

עדותו של שמחה רותם (קאז'יק)

בפתיחת תהליך ההכנה למסע החינוכי לפולין ובהקשר לפרקי הלימוד על השואה בהיסטוריה, שכבת י"א שמעה את עדותו של שמחה רותם הידוע בכינויו קאז'יק, שהיה אחד מהלוחמים הבולטים במרד גטו ורשה. עדותו הייתה מרתקת מאד. מפאת גילו, התלמידים הכינו בשיעורי היסטוריה שאלות מראש וקאז'יק הוא ענה עליהן בדרכו הישירה והמיוחדת במהלך ההרצאה.

שכבת י"ב

המסע לפולין

לאחר תקופת הכנה ממושכת יצאה שכבת י"ב למסע לפולין. במסע למדו התלמידים על חלק משמעותי מההיסטוריה של עם ישראל וניסו להבין דרך המסע את השבר העמוק והאובדן תוך כדי תהייה מה מביא בני אדם רגילים לניסיון הרס והשמדה שיטתית של תרבות, רוח וקיום של עם שלם.

טיול שנתי (אחרון בהחלט!!)

באישון לילה יצאה שכבת י"ב למסעה האחרון כשכבה. הגענו לאילת בשעת בוקר מוקדמת ומיד התחלנו ללכת. בשיאו של היום עמדנו נדהמים לנוכח מפרץ אילת שנשקף מולנו מפסגתו של הר שלמה. במהלך הטיול זכינו לטבול במימיו הקרירים של ים סוף, לרקוד במסיבת דיסקו שכמותה לא תשכח ואף לבלות במשך יום שלם בפארק חבלים כשהתלמידים מדמים עצמם לקופים שאינם מוכנים לרדת מהעצים.

עוד קצת לימודים...

לא מוותרים על אף תלמיד!

במהלך השנה התקיים בבית הספר פרוייקט לב"מ – "לקראת בגרות מלאה". ארבע קבוצות למידה קטנות חזרו לקראת הבגרות בספרות, אזרחות, לשון והיסטוריה כדי להבטיח שהתלמידים הלומדים בהן ייהנו מתעודת בגרות מלאה ואיכותית.

משנים את אופי הלמידה – דיאלוג יצירתי

מה השתנה באופן ההוראה מאז שהורי חוף השרון היו צעירים? לא הרבה. כדי לשנות את המצב יצא בית הספר השנה למסע אל עבר הדיאלוג היצירתי – שיטת לימוד המשלבת עבודת חקר עיונית עם פרויקט יצירתי ופרזנטציה של התוצרים בפני קהל רחב. חמש כיתות ערכו "דיאלוגים" בנושאים שונים: על הסיפור "חצוצרה בוואדי", על ארצות הברית בין שתי מלחמות העולם, על אמצעים רטוריים בנאומים מפורסמים ועוד... התלמידים חוו סוג למידה אחר, מעמיק, חקרני, שיתופי וחווייתי. הם כבר לא לומדים כמו הוריהם. לאור המשוב החיובי מצד מורים ותלמידים, נרחיב את הדיאלוג היצירתי בשנה הבאה לכיתות נוספות.

בתמונה משמאל: תלמידי כיתה ח'2 מוקירים תודה ללילך, מורתם ללשון, על התהליך שעברו בדיאלוג היצירתי.

פרויקט מצוינות באנגלית: Shakespeare in Wonderland

את הפרויקט התחילו התלמידים בכתיבת שירים בכל נושא שבחרו (באופן יחידני). אחר כך כל תלמיד ותלמידה הקריאו את השיר שכתבו כדי שתלמידי הכיתה האחרים יכירו אותו וינסו למצוא קו עלילה באמצעותו ניתן יהיה לחבר את כל השירים ליצירה אחת גדולה. משמצאו התלמידים קו כזה – הפיכת העולם למקום טוב יותר – הם החליטו לכתוב מחזה אותו הם יציגו בפני ההורים בסוף השנה. לאורך תקופה של כחמישה חודשים התלמידים כתבו את המחזה, עיצבו תלבושות, הכינו אביזרים וביצעו חזרות. הפרויקט הסתיים, כאמור, בהצגה בפני הורי ותלמידי כיתות ז'. תודה לקארל רוג'רס, מורה לאנגלית, שהוביל את הפרויקט המעניין והשונה הזה, שאיפשר לתלמידים להתחבר לאנגלית מזווית אחרת.

כשברוש ומתמטיקה נפגשו

תלמידי י"ב הלומדים 5 יחידות מתמטיקה התבקשו לכתוב מילים לשיר מוכר, אשר יאפשרו להם לזכור נוסחאות במתמטיקה באפיק השמיעתי. הכתיבה הייתה חוויה גדולה וכך גם השירה, כפי שניתן לראות בסרטון המצורף. את השיר "כשברוש ומתמטיקה נפגשו" כתבו נועם דרוקר וסער אלון. את הפרויקט הנחתה שרון סמר, מורה למתמטיקה.
כשברוש ומתמטיקה נפגשו - פרויקט במתמטיקה

מצוינות במתמטיקה

המטרה העיקרית של התכנית היא לתת מענה לתלמידים מוכשרים ומגלי עניין במתמטיקה ולטפח את המצוינות שלהם במקצוע זה. זאת ע"י פיתוח החשיבה המתמטית, היצירתיות, והיכולת לפתור בעיות מתמטיות מורכבות בדרכים שונות; עיסוק בנושאים מתמטיים מוכרים בדרכים לא שגרתיות; הנחלת תרבות המקצוע והכרות עם נושאים מתמטיים שאינם נכללים בתכנית הלימודים; טיפוח ההתמדה והיכולת להתמודד עם אתגרים מתמטיים; סיור בפארקי מדע, מעבדות לימודיות ועולמות טכנולוגים.

צולחים את הבגרות באזרחות

תומר שור, מורה לאזרחות והיסטוריה בבית הספר, יצר רוג'ום "איך להתכונן בשמחה לבגרות באזרחות?". הרוג'ום, מצגת מקוונת ובתוכה אתרי אינטרנט חיים, מקנה לתלמידים כלים ללמידה נכונה לבגרות ומאפשר להם למידה בקצב אישי בכיתה ובבית. תומר שילב ברוג'ום כלים מקוונים נוספים להעצמת תהליך הלמידה: כרטיסיות מידע (Quizlet), חידון (Kahoot!), מצגת (Prezi), מסמכים שיתופיים (Google Drive) ועוד...

מגמת מוסיקה

במסגרת פעילותה המגוונת של מגמת המוזיקה סיכמו תלמידיה כל מחצית בקונצרט בו בוצעו תוצרים של עבודת הרכבים קלאסים, הרכבי ג׳אז, ג׳אז נשיפה, הרכב קולי והרכב גוספל. במהלך השנה התקיימו ערבי קומפוזיציה של שכבות י' עד י"ב, כשחלק מעבודת הקומפוזיציה נראה בפרויקט השיא שהתקיים עם נגני פוליפוני, נצרת (עליו מפורט בהמשך). במהלך השנה יצאו תלמידי המגמה לסדנאות מוזיקה ולכנס מגמות מוסיקה ארצי בפילהרמונית, השתתפו בכנס חליליות ארצי בקונסבטוריון שטריקר ולקחו חלק באירועים קהילתיים של בית הספר ומועצת חוף השרון.

פרויקט פוליפוני - מוסיקה מגשרת בין תרבויות

אירוע שיא של השנה היה פרויקט פוליפוני ששיאו כלל שתי הופעות מרשימות של מגמת המוזיקה עם תלמידי קונסבטוריון נצרת, האחת באולם וייל בכפר שמריהו והשנייה בכנסיית סנט גבריאל בנצרת. הופעות אלה הנן תוצר של פרויקט אשר הפגיש בין זמרי מגמת המוזיקה, נגניה ויוצריה עם נגני תזמורת כלי הקשת של תלמידי קונסבטוריון פוליפוני בנצרת. היצירות עליהן עבדו הן: "קיץ" מתוך עונות השנה מאת ויואלדי, "גלוריה" מאת ויואלדי ויצירה מקורית מאת אורי חרוש, תלמידת המגמה. התלמידים התארחו ויצרו יחד, אלה אצל אלה, עבדו על היצירות, טיילו ובעיקר הכירו את האחר תוך עשייה מוסיקלית.

קונצרט מגמת מוסיקה וקונסרבטוריון פוליפוני בנצרת

מגמת אומנות

מגמת אמנות החלה את השנה ביומיים סדנאות באכזיב. תלמידות י"ב הציגו את פרויקט הגמר לפני פסח. לקינוח מגמת י' מציגים עבודה משותפת בעקבות האמן ז'וליאן סאלה בשם "מערה אל חוטית". מומלץ לבוא ולראות, היצירה נמצאת בבית הספר בדרך למקלט בבניין י"ב (נכנסים לבניין חטיבה עליונה, ממשיכים ישר לבניין הפנימי ויורדים בגרם המדרגות שיורד למרתף).

...ועוד כמה דברים טובים לא פחות לרציניים שהגיעו עד כאן:

פרס הקליטה המיטבית למורים חדשים

השנה, קיבל בית החינוך המשותף חוף השרון את פרס הקליטה המיטבית של מורים חדשים. הפרס ניתן על שימת דגש על קליטת מורם חדשים, על תהליכי קליטה נכונים ומותאמים לצורכי המורים החדשים, על קיום מבנים מערכתיים התומכים בקליטת מורים ועל תרבות בית ספרית התומכת במורים אלו. בתפיסת ביה"ס המורה החדש משמעותי למערכת לא פחות מהמורה הוותיק והמנוסה.

בביה"ס קיימת "חממה", מסגרת קבועה למפגשים של מורים חדשים המונחית ע"י מכללת בית ברל ואנשי צוות מביה"ס. כמו כן, מתקיימים מפגים אישיים של ליווי ותמיכה במורים החדשים ע"י מורים וותיקים וישנה התגייסות כללית בחדר המורים לקבלת המורים החדשים, תמיכה בהם וסיוע. אנו רוצים להודות לאסנת בן פורת, סגנית המנהל ואחראית המערך המסייע בביה"ס, על הובלת תוכנית "החממה".

כיתת אי"ל מסיימת שנה ראשונה בחטיבה העליונה

השנה הייתה רצופה בקשיים, התמודדויות, חיזוקים והרבה הרבה תמיכה, וכעת - לאחר שתלמידי הכיתה הצליחו בבחינות הבגרות הפנימיות - אפשר לומר בגאווה שאנחנו על הדרך להצלחה! השבוע חגגו תלמידי הכיתה עם המורים את מסיבת הסיום, בה כל תלמיד ותלמידה הציגו סרטון קצר ואישי שיצרו בעצמם על עצמם. האירוע היה סיום מרגש לשנה מרגשת לא פחות. תודה לשאולי, מחנך הכיתה, ולכל צוות המורים והמערך המסייע שלימדו וליוו את הכיתה. ולתלמידים, בהצלחה בשנה הבאה!

הכיתה הקטנה-גדולה ממשיכה לחטיבה העליונה

לאחר שעברנו שלוש שנים טובות של למידה וגיבוש בהן תלמידי הכיתה התקדמו באופן יוצא מן הכלל, הם עולים ככיתה לחטיבה העליונה ומתחילים במסעם לקראת בגרות מלאה. בכיתה ילמדו אחד עשר תלמידים ותלמידות בעלי לקויות למידה, בהובלה של קרן דורי, מחנכת הכיתה, וחגית סלע, עוזרת ההוראה. אנו מאחלים להם שילוב מוצלח בחטיבה העליונה והצלחה רבה!

שומרים על כושר

השנה הגענו לגמר כדורשת בנות חטיבת ביניים וזכינו במקום השני.

שכבת ט' צעדה ביום ההליכה הבינלאומי והכיתה שניצחה זכתה ביום כיף בבאולינג.

במסגרת תחרויות הספורט של החינוך ההתיישבותי ניצחנו מקום ראשון בטניס שולחן וזכינו במקומות הראשונים בתחרויות השחייה בכל סוגי המשחים. לראשונה השנה כיתות י"ב ביצעו את מבחן הגמר המעשי במכון וינגייט, מה שהוסיף להתרגשות ולאנרגיות של התלמידים. תודה לכל התלמידים והתלמידות שלקחו חלק ותרמו לטובת הרוח הספורטיבית תוך שמירה על יושר והוגנות וכמובן לצוות החינוך הגופני על הובלתו. תודה לצוות חינוך גופני: חיים, נורית, יניב, מרים, ניצן וסיוון.

דברים טובים יקרו בחוף השרון!

ליצור ולחקור בידיים ובראש

בשנה הבאה יפתח מסלול חדש בחטיבת הביניים, מסלול מייקרים (Makers). הלומדים במסלול יתמודדו עם אתגר של בניית פרויקט בידיהם, תוך שימוש בכלי עבודה אך בעיקר בחקר ובלימוד מגוון המשלב בין השאר פיזיקה, ביולוגיה, כימיה, הנדסה ומדעי המחשב. אז אם יש לכם רעיונות ויכולת ביצוע - חכו לשנה הבאה...

בריאות מנצחת

מסלול תזונה שנפתח השנה בכיתות ט' יורחב לכל השכבות בחטיבת הביניים. הלומדים במסלול יקבלו כלים לשמירה על אורח חיים בריא, ילמדו להבדיל בין מזון "בריא" למזון "בריא בתחפושת", ויוכלו להרכיב לעצמם תפריט בריא המבוסס על מזונות טבעיים. את המסלול מוביל עומר גיל שלנו.

שמרו על קשר!

מכיוון שאנחנו יודעים כמה אתם נרגשים ומצפים למידעון, אנו מציעים לכם להצטרף אלינו בערוצי המדיה השונים. אנו מעדכנים את עמוד הפייסבוק שלנו מדי יום. כך תוכלו להיות מעודכנים בזמן אמת בדברים הטובים שקורים בחוף השרון.