טיול שנתי 2015

מספרות: מיה וחן

הבוקר של הטיול.

היי קוראים לי מיה!

עכשיו 6:00 בבוקר לפני שנייה קמתי עכשיו אני מתארגנת לבית הספר עכשיו 6:05 אני מוכנה רק צריך להכין תיק אבל תיק מיוחד (למה תיק מיוחד?) בגלל שהיום זה טיול שנתי לירושלים אוקיי אז בואו איתי להכין תיק אז עכשיו 6:20 אני מוציאה את בורקסים מהמקפיא ומכינה אותם לאפיה כדי שהיה לי מה לאכול בטיול ואני רציתי בורקסים עכשיו 6:25 ואימא שלי הכניסה את הבורקסים לתנור ואני בינתיים רואה טלוויזיה אז עכשיו כבר 6:45 ואני הולכת להעיר את אחותי הקטנה לבית הספר. לבינתיים אחותי מתארגנת ואני מכינה תיק אז הבורקסים מוכנים. אוקיי אז עכשיו כולם מוכנים טוב אימא בואי תסיעי אותנו לבית הספר.

עכשיו 8:45 ואנחנו נסיעה טובה לבינתיים אני צוחקת עם חן חברה שלי.היי קוראים לי חן!

עכשיו 6:30 לפני שנייה קמתי עכשיו מה שנשאר לי לעשות זה רק לשטוף פנים,לצחצח שיניים,להתלבש,לאכול ארוחת בוקר ולצאת ואני לא צריכה להכין תיק בגלל שמרוב שהתרגשתי הכנתי תיק כבר מהלילה אוקיי עכשיו 8:30 אנחנו כבר מזמן באוטובוס וכנראה שמתי שנגיע לירושלים נלך להר הרצל משעמם לי באוטובוס למרות שאני עכשיו מציקה לאוראל מרוב שיעמום {מזיזה לו את הכיסא אחורה} עכשיו כבר 10:05 הגענו כבר להר הרצל ומאוד כיף פה.

הר הרצל.

מיה: בהר הרצל אכלנו אחרי דרך ארוכה ואז הלכנו לכל מיני קברים של אנשים חשובים והקבר של יצחק רבין היה שונה מכולם בגלל שאותו רצחו אם להגיד את האמת אני וחן לא כל כך רצינו להיכנס לקברים והיו מקומות שלא נכנסנו אבל נכנסנו לכמה וכמה קברים ולקבר הרצל. ראינו את רחבת הטקסים ואני לא האמנתי שאני עומדת איפה שביבי נתניהו עמד.


חן: בהר הרצל הלכנו הרבה מאוד אבל לפי דעתי לא היה משהו כי אני ומיה לא רצינו להיכנס לבית קברות ואני לא רציתי להיכנס בגלל שיש שם חיילים קבורים!

שירים ששמענו בדרך

מהפכה של שמחה

במעלית הזמן

מיה: אני מאוד חיכיתי למעלית הזמן וכאשר הגנו ממש שמחתי והיה לי כיף.

חן: אני מאוד חששתי בהתחלה אבל בסוף ראיתי שזה כיף מאוד!