פתיחת שנה בחברת נעורים רעות

מה כבר הספקנו לעשות...

קהילת רעות היקרה,

קשה להאמין אבל אנחנו כבר חודש וחצי בתוך הפעילות.

אנחנו מתעדכנים חדשות לבקרים בהנחיות ובמגבלות הקורונה ומנסים להמציא את עצמנו מחדש, כדי לשמור על המוסד שלנו קרוב גם מרחוק. במיוחד בתקופה זו מורגשת האחריות שלנו לשמור על חברת נעורים תומכת ומחבקת שהכוח שלה טמון בחבריה ובתחושת השייכות והביחד שאנו מצליחים ליצור לעצמנו.

מה בדיוק עשינו בזמן שעבר? מזמינים אתכם.ן לקרוא כאן בניוזלטר החדש שלנו.

אירוע פתיחת שנה

ריקודי עם

פעילויות מגוונות

תחילת פעילות בועדות

קבוצת סהר התחילה את פעילותה בריכוז והובלת הועדות במוסד. השנה יפעלו שמונה ועדות שונות: תרבות, פרויקטים, ספורט, אמצ"ש, חדאפייה, תקשורת, צפית, וענף הגברה ותאורה. קבוצת סהר בחרה לתת מקום נרחב יותר לספורט במוסד ולכן הקימה השנה את ועדת ספורט. ועדת פרויקטים התחדשה גם היא וחברה לצוות חוץ שהוקם בשנה שעברה על-ידי חניכים מקבוצת גל. המיזוג החדש נועד להוביל פרויקטים במוסד מתוך נקודת מבט רחבה על החברה שבה אנו חיים ומתוך רצון לפעול למען החברה. נאחל לכל הרכזים והרכזות שלנו המון הצלחה!
Big picture

אורחים בסוכה

הצעדים הראשונים של שכבת ז' במוסד המשיכו בסוכות כשהחניכים התארחו בסוכה הוירטואלית והחמימה של שקד, מובילי הגו"צ שלנו השנה. קבוצות סהר ובר יצאו ליישובים לפעילות "המירוץ לקיבוץ" שהצליחה לקרב לבבות, ובקבוצת גל אירחו חברים שהגיעו לדבר על שנת שירות ומכינות. איזה כיף היה לנו לארח ולהתארח לכבוד חג הסוכות!

תמונות מפעילות המירוץ לקיבוץ

הגופים הדמוקרטיים

בהצלחה לרכזי י"ב אמיר ויינר ואיירה הראל שמרכזים את הפרלמנט השנה ואייר אבריאל ונויה בן יוסף שירכזו את צוות הסכם. מאחלים לעצמנו פעילות דמוקרטית ענפה, משתפת ומקדמת.

Big picture