סדרת החלל המיתולוגית חוזרת:

צפו בתמונות המרהיבות מרחבי היקום

קוסמוס:

בשנות ה-80 רשתות הטלוויזיה השונות בארה"ב נאבקו כדי לשדר את הסדרה המיתולוגית "קוסמוס", שסיפקה הצצה נדירה לחלל. לרגל שובה של הסדרה בעונה חדשה ברשת "פוקס", נאס"א התירה לפרסם כמה מתמונות המדהימות שיוקרנו בה. מראות שלא מהעולם הזה

גילויים חדשים נמצאו בחלל:

מסע מרהיב בין כוכבים - שוב על מסך הטלוויזיה: תכנית הטלוויזיה המיתולוגית "קוסמוס" ששודרה בשנות ה-80 וחשפה את הצופים למראות מרהיבים מהחלל החיצון, חוזרת למרקע. לרגל המאורע החגיגי, חשפה סוכנות החלל האמריקנית נאס"א כמה מהתמונות המדהימות שיוקרנו במסגרת העונה החדשה ברשת FOX האמריקנית. צפו בתמונות לא מהעולם הזה.

במסגרת העונה החדשה של התכנית, שהפכה לפולחן של ממש לחובבי חלל ומדע, ישודרו 13 פרקים חדשים שיחשפו את הצופים לתיעוד של גרמי השמיים. מערכות המידע והטלסקופים של רשת החלל האמריקנית, לווינים שונים ורכבי חלל הם אלה שצילמו את התמונות שנקלטו ברחבי היקום ובהן סערה מרהיבה על פני הכוכב שבתאי, סערות גזים עצומות על פני השמש, כוכבים גוססים בצבעים, כוכבים ננסים אדומים וגם כמה מבטים מרתקים לכוכב שלנו, כדור הארץ.ולא רק חובבי החלל מתרגשים: גם מנהיג העולם החופשי הנשיא האמריקני ברק אובמה, לא יכול היה להתעלם מהמאורע והקליט קטע וידאו קצר שישודר עם הקרנת הפרק הראשון, שיתמקד בשביל החלב.

כמו הפרק הראשון - גם הפרקים שאחריו צפויים להיות מרתקים - ולו רק בגלל העובדה שכיום, יש בידי המדענים והבימאים הרבה יותר מידע מ-13.8 מיליארד שנות קיומו של היקום.