Проект "Мій родовід"

Хто я такий?

Привіт! Мене звуть Діма, я живу у місті Києві. На даний момент мені 12 років.

Я вчуся в ліцеї "Наукова зміна", у 7-А класі. Це математичний клас, тому майже кожні вихідні я зі своїми друзями їжджу на різноманітні олімпіади по математиці. Також у нас є математичний гурток, що проводиться два рази на тиждень - у п'ятницю та в суботу. Я дуже люблю математику, тому намагаюся брати участь у кожній олімпіаді, що проводиться у місті Києві.

Я маю багато друзів, тому, звичайно, більша частина не з мого класу. Для мене друг - не просто людина, з якою мені цікаво розмовляти. Друг для мене - людина, якій я можу довіряти. Мені дуже приємно, що на моєму життєвому шляху зустрічається багато таких людей.

Мої найкращі друзі - Нікіта та Андрій. Я з ними багато спілкуюсь, у нас однакові інтереси. У скрутній ситуації ми можемо покладатися один на одного.

Інколи я дивлюся фільми, мені найбільше сподобався фільм Інтерстеллар. Це фільм про те, що у майбутньому людство повинне буде покинути Землю.

У дорослому житті я хотів би стати програмістом, тому я повинен добре знати інформатику і математику. Але я намагаюся бути успішним і в інших предметах.

Кожен повинен бути таким, яким він є.

Історія мого роду

Мій прапрадідусь по маминій лінії був козаком, він відповідав за один з лісів. Одного разу була вирубка частини цього лісу і великий стовбур впав йому на ногу. Ушкодження було велике, ніхто з лікарів не міг йому допомогти. Через місяць мій прапрадід знайшов знахаря, що жив у сусідньому селі. Він прожив у знахаря не один місяць і врешті знахарь зміг вилікувати ногу.