Odosobnienie z Tatą Pedro Cruzem…

Zapraszamy serdecznie na odosobnienie z majańskim członkiem starszyzny Tzutujil Majów K'iche - Tatą Pedro Cruzem. Przez 2 dni będziemy uczyć się, poznawać i praktykować Majańską wiedzę.

Odosobnienie odbędzie się w pięknej przestrzeni 30 km od Krakowa. Od rana do wieczora będziemy przebywać w majańskim świecie u boku wielkiego nauczyciela.

SOBOTA

7:00 - Majańskie powitanie dnia

O poranku powitamy nowy dzień zgodnie z tradycją. Poranne ćwiczenia i objaśnienie znaczenia danego Nagualu dnia.

9:00 - Śniadanie

10:00 - Warsztaty Kosmowizji Majańskiej

Tata Pedro objaśni podstawy jego tradycji. Opowie o symbolach, rytuałach i zwyczajach. Podczas warsztatu poza 20 Nagualami i 13 liczbami przekaże szczególne nauki, które przywiózł ze sobą tym razem do Polski.

14:00 - Obiad

15:00 - Przygotowanie do Ceremonii Ognia

Wspólnie przygotujemy ołtarz do spalenia podczas Tradycyjnej Ceremonii Ognia.

16:00 - Tradycyjna Ceremonia Ognia

To jedna z podstawowych i najważniejszych praktyk w tej tradycji, z jakimi możemy się spotkać po dziś dzień wśród odradzających się Majów. Odprawiana jest zazwyczaj pod otwartym niebem w szczególnych miejscach lub w miejscach, które dzięki niej stają się szczególne. W górach, lasach, na polanach, w otoczeniu świątyń lub innych miejsc kultu dawnego lub obecnego, a także w miejscach, które wyjątkowo potrzebują poprawy jakości występujących tam energii (przykładowo w Krakowie Ceremonię Ognia przeprowadziliśmy w 'Ogrodzie Dzwonów', w ruinach dawnego budynku obozu koncentracyjnego).

Majański święty ogień jest jednym z najpotężniejszych lekarstw znanych w tej tradycji. Można mu oddać swoje choroby, prosić o wsparcie i zostawić w nim wszystko to, co już nie jest potrzebne w naszym życiu. Przebywanie przy ogniu majańskiej ceremonii zmienia nas kierując nasze myśli ku pokojowi, szczęściu, wzajemnym poszanowaniu i zrozumieniu. Ta ceremonia jednoczy rasy i języki oraz przypomina o istnieniu potężnych sił natury, które zostają przywołane wraz z 20 Nagualami. Maltiox!

19:00 - Kolacja

20:00 - Koncert Majańskiej Muzyki 20 Naguali - Maltiox Project

NIEDZIELA

7:00 - Majańskie powitanie dnia

O poranku powitamy nowy dzień zgodnie z tradycją. Poranne ćwiczenia i objaśnienie znaczenia danego Nagualu dnia.

9:00 - Śniadanie

10:00 - Warsztaty Kosmowizji Majańskiej cz. 2 - kontynuacja

14:00 - Obiad

15:00 - Indywidualne konsultacje uczestników z Tatą Pedro odnośnie swoich własnych energii urodzeniowych (wliczone już w koszt wydarzenia).

W tym samym czasie uczestnicy przygotowują się do wejścia do szałasu potu.

18:00 - Kolacja

19:00 - Szałas potu prowadzony wg tradycji 5 żywiołów.

MIEJSCE:

Beskidzkie góry, lasy i łąki, teren gospodarstwa edukacyjnego w okolicach Lanckorony k. Krakowa. Skawinki 199

INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU, WYŻYWIENIU I OPŁATACH W POSTACH PONIŻEJ (Facebook ogranicza ilość znaków w opisie wydarzenia)

Do zobaczenia! :)

Odosobnienie z Tatą Pedro Cruzem k. Krakowa

Saturday, Sep. 12th, 7am to Sunday, Sep. 13th, 11pm

Skawinki 199

Lanckorona

For more information, visit the event page on Facebook.