Kızlık Zarı Dikimi Kaça Yapılır

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan bikir zarı beraberinde hayvan) kızlarda tehlikeli anlamda psikolojik travmalara niçin olabiliyor. En çok maruz kalınan sorunlardan olan bekâret zarı yırtılması ise mazi dönemlere nispeten zaman daha erdemli teknolojili tıbbi tedavi yöntemleri sayesinde kalıcı olarak sağaltma edilebiliyor. Vajina estetiği arasında sandalye saha bekâret zarı dikimi daha çok henüz pratik bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da kullanım etmesi kelam konusudur. Kızlık zarı dikimi ayrıca geçmiş yıllara oranla bugün henüz müsait fiyat tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin ekonomik anlamda da avantajlı olması sözcük konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde mahal düzlük okunuşu örümcek ağına benzer bekâret zarının çeşitli nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi daha fazla kendi rızası haricinde gerçekleştirilen seksüel birliktelik okunuşu alınan zorlu darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası sayılmazsa eşeysel bağ sonrasında meydana gelen bakirlik zarı yırtılmasında bireyler ruh bilimsel sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda uzman jinekoloji doktoruna başvuru yapılarak mukteza tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan bikir zarında tercihe nazaran kalıcı okunuşu bulaşan sağaltma uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden de anlaşılacağı amacıyla yırtılan bakirlik zarının kalıcı olarak terapi edilmesidir. Geçici bikir zarı tedavisi ise, yırtılan bikir zarının kısa süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi yapılması amacıyla birçok sebepler kelime konusudur. Bireylerin bu negatif hâl neticesinde ağırbaşlı anlamda ruhi sorunlara, travmalara okunuşu depresyona girmesi söylenti konusudur. Yırtılan bikir zarı beraberinde bireylerde ciddi anlamda özgüven düşüklüğüne niçin olabiliyor. Bu durum neticesinde ise bireylerin çalışma ve toplumsal aktivitelerden geçmiş çekilmesine niçin olabiliyor. Kızlık zarının dikimi sayesinde bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini faziletli özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla hep beraber sıhhatli okunuşu berhudar bir yaşama iye olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse yaşam kalitesinin yükselmesi açısından olabildiğince önemlidir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarı olabildiğince elastik ve duygun bir yapıya sahiptir. Bu sebeple ekseriya aşırı darbelere maruz kalması durumunda yırtılması lakırtı konusu olabiliyor. Yırtılan erdenlik zarı bazen kolayca fark edilmesine karşın bazen belirtileri geç zamanlı olarak da ayrım edilebiliyor. Kızlık zarı bahusus ilk cinsî ilişkiyle yanında vajinaya el yahut özge cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı türünden yoklama yapılması gerekiyor. Bozulan kızlık zarı tercihe nazaran ilk gün veya tercih edilen herhangi bir vetire içerisinde yeniden onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi hekim kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu terapi uygulamasında mahremiyet prensibi oldukça önemlidir. Kızlık zarı dikimi büsbütün gizlilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız okunuşu acısız bir şekilde gerçekleştirilen bikir zarı muayenesinde vajinanın aut ve karın dudakları tutularak aracısız taraf yöne yakın çekilir. Bu sayede erdenlik zarının anatomik durumunun nasıl durumda olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu yoklama sayesinde bireyde doğruluk Kızlık Zarı anlamda erdenlik zarı yırtılıp yırtılmadığına müteveccih gözlemlemeler yapılarak yöntemlilik verilebilir. Kızlık zarı muayenesi çoklukla birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir.