یخساز صنعتی

معرفی کامل یخساز صنعتی

بررسی و خرید انواع یخسازهای صنعتی

یخساز صنعتی یکی از مهمترین تجهیزات برودتی است که در بسیاری از مکانهای تجاری و تفریحی مورد استفاده قرار میگیرد. یخساز صنعتی یک دستگاه بسیار کاربردی است که آب ورودی به خود را به وسیلهسیستم تبرید و مکانیزم یخسازی ، به یخ تبدیل میکند. این دستگاه در داخل خودش یک محفظه مخصوص دارد که یخ ها را داخل این محفظه نگه داری میکند. یخسازهای بزرگ مانند یخسازهای قالبی ، محفظه ندارند و این دستگاه ها بدون محفظه، انواع یخ را تولید می کنند. یخساز های صنعتی انواع مختلفی دارند که شامل یخساز حبه ای صنعتی، یخساز پودری صنعتی، یخساز پولکی صنعتی، یخساز قالبی صنعتی و … میباشند.

در گذشته از آب انبارها به عنوان یخساز طبیعی ، برای نگه داری و حفظ آب یخ استفاده می کردند که به آن یخچال یا یخدان می گفتند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت و تغییر سبک زندگی این نیاز بیشتر شد و دستگاه های یخ ساز صنعتی جایگزین آب انبار شدند. یخساز صنعتی راحت تر کار می کند و یخ بیشتری هم تولید می کند ، دسترسی راحت تری دارد، بازدهی و کارایی فوق العاده بیشتری دارد. کاربرد این دستگاه در تمام صنایع و مشاغل روز به روز بیشتر می شود. اولین یخساز های صنعتی ساخته شده یخساز های قالبی بودند که، کارخانه های بزرگی یخ های قالبی بزرگ در حدود هر قالب 25 کیلویی را در تعداد خیلی زیاد تولید می کردند. یخ های قالبی بزرگ تولید شده توسط کارخانه های دارای کیفیت و بهداشت استاندارد و مورد تایید ارگان های بهداشتی نیستند. در زمان های گذشته فقط این یخ های قالبی بزرگ تولید می شدند و سایر صنعت ها با خریدن این نوع یخ ها و خرد کردن آنها، از آنها استفاده های مختلفی می کردند. یخساز های اتوماتیک یکی از پیشرفت های بشر در ساخت تجهیزات صنعتی بود و عصر جدیدی برای صنعت برودتی در دنیا بود.

باتوجه به اینکه یخساز های صنعتی در ظرفیت ها، متریال، قطعات و ابعاد مختلفی عرضه می شوند متقاضیان و خریدارن یخساز صنعتی قبل از هرکاری ابتدا با سنجش کسب و کار خود، فضای در دسترس، ظرفیت مورد نیاز و بررسی سرمایه و بودجه خود اقدام به انتخاب یخساز صنعتی مناسب و با کیفیت نمایند.

گروه صنعتی نگین طبخ خاورمیانه با داشتن بهترین و به روز ترین ماشین آلات ساخت لوازم صنعتی و همچنین با به کار گرفتن برترین و بهترین مهندسان و متخصصان نخبه فارغ التحصیل از بهترین دانشگاههای کشور اقدام به تولید انواع یخساز صنعتی با کیفیت با بهترین قطعات و متریال در ابعاد و ظرفیت های مختلف نموده است. خریداران و مقاضیان عزیز در صورت نداشتن تخصص در این زمینه برای دریافت مشاوره و راهنمایی و استعلام قیمت های روز، می توانند با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی وبسایت نگین طبخ تماس حاصل نمایند.