עולם המינקראפט

מהו?

עולם המינקראפט הינו עולם אשר עשוי מבלוקים של אדמה, עץ, אבן ויהלום ועוד. העולם מחולק ל2 שכבות: על האדמה, איפה שניתן למצוא עצים ולבנות ביית. וגם מתחת לאדמה, איפה שחשוך מאד ויש הרב מנהרות. בנוסף לכך בעולם התחתון ניתן למצוא ברזל, זהב, יהלום, רדסטון, פחם ועוד. העולם גם מחולק לביומים כגון: ביום הרים, ביום ג'ונגל, ביום אוקיינוס, ביום מדבר, ועוד. בנוסף לכך גם יש כפרים קטנים בהם גרים אן פי סי וילג'רים. אך זה לא הכל, ניתן גם לבנות שער לגהנום שהוא עולם עם נד'רסטון, סאול סנד, טירות גהנום, והרבה לבה. בעולם זה גם ניתן למצוא שער לעולם הסוף ושם תמצא את האנדרדראגון!

מרכיבים ביוטים ואביוטיים

מרכיבים ביוטיים: בעולם זה יש כמה חיות נחמדות כגון:חזיר, פרה, אפרוח, סוס, וילג'רים (אך הם יכולים להיות מעצבנים) ועוד. לעומת זאת, יש גם חיות לא נחמדות הנקראות מובים. הם כוללים: זומבי, סקלטון, עכביש, אנדרמן (שחותף את כל הבלוקים ומנסה לעשות איתך תחרות נעיצת מבטים), קריפר (שמתפוצץ) ועוד. בעולם הגהנום נמצעים מובים הרבה יותר רשעים כגון: בלייז, קוביית מגמה, גאסטים (שעפי וזורקים עליך כדורי אש), זומבי פיגמן ועוד.

מרכיבים אביוטים: הביומים נוצרים עם יצירת העולם. לעיתים בעולם זה יש גשמים. עם בריאת העולם נוצרים גם הכפרים והדאנג'נים, אשר הבלי חיים תלויים בהם. אך יכול להיות שהשחקן םשות יהרוס את כל העולם ויבנה משהוא שונה לגמרי.

Official Minecraft Trailer

חשיבות המקום:

מקום זה חשוב מאד מפני שמינקראפט פיתח את הייצירתיות ואת המוכנות של האנשים המשחקים בו. למשחק הומצאו הרבה תוספות (מודים), מפות, ערכות נושא ועוד. והחלק הכי טוב, שאפשר גם לשחק עם חבר. אפשר לבנות כל מה שרוצים, ובלי העולם אין מינקראפט, אין עולם טוב יותר.