Мій родовід

Тут я розкажу вам про мою родину

Олександр Волков

Це я. Мені 13 років. Я вчусь у ліцеї "Наукова зміна", у 7-В класі. Люблю електронну музику і все пов’язане з комп’ютерами. Моя улюблена книжка називається "Той хто ніколи не прокинеться", а мій улюблений фільм це "Жажда швидкості". Я дружу з усім своїм класом, бо усі у нашому класі - круті і сучасні, але мій найкращий друг це Артем Яковишин. Ми з ним познайомились десь 4 роки тому у студії "Винахідник" де ми збирали роботів. У майбутньому я хочу стати інженером.

Моє місто - Київ

Київ - ім'я міста, історія якого нараховує понад XV століть , і який пройшов складний, повний драматизму шлях від городища слов'янського племені галявин до одного з найбільших міст світу . Київ, "стольний град" високорозвиненої і могутньої ранньофеодальної держави Київської Русі став одним з тих центрів, де народилася і сформувалася давньоруська культура, що викликає і понині замилування нащадків. Київська Русь у середньовіччі була не тільки добре відома в країнах Заходу і Сходу, але і по праву була визнана могутньою державою.Сьогодні Київ - столиця незалежної України, великий промисловий, науковий і культурний центр.
Big image

моя мама - Просуленко Тетяна Андріївна

Народилася 11 Липня 1979 року. Має вищу освіту. Вона по фаху біолог, а також лікар - лаборант. Тимчасово не працює. Моя мама - дуже творча людина : вона дуже гарно малює, красиво в'яже, робить незвичайні поробки з паперу і також вміє робити багато всього іншого. Захоплюється фотографією, і має професійне обладнання. Дуже гарна домогосподарка : смачно готує і створює домашній затишок. Я дуже пишаюся що вона - моя мама.

мій тато - Волков Сергій Геннадійович

Народився 20 вересня 1974 року. Має вищу освіту. Він - програміст. Зараз працює у німецькій компанії по оренді автомобілів, яка називається "Sixt". До цього, десь років 13, працював у різних банках. Він, як і його батько - майстер на всі руки. Дуже кваліфікований фахівець з it технологій. Має велике та дуже добре серце, його поважають в колективі і дуже люблять рідні. Я завжди можу звернутись до нього, і я переконаний, що він мені допоможе.

Бабуся - Просуленко (Кізімова) Юлія Василівна

Народилась 27 Серпня 1949 року. Має вищу освіту, працювала в Інституті Промисловості України та в останній час - в податковій службі України. Зараз на пенсії. А також найкраща та ДУЖЕ добра бабуся.

дідусь - Просуленко Андрій Андрійович

народився 1 січня 1950 року. Має вищу освіту та є Кандидатом Наук України. Працював в Інституті економіки промисловості України, був генеральним директором інвестиційної компанії, а потім на протязі 10 років очолював кафедру економічної теорії у Державній академії житлово комунального господарства. Зараз на пенсії. Мій дідусь - дуже розумний, і якщо я чогось не знаю, я завжди питаю у нього. А якщо я дуже засмучений, він мене обов'язково розвеселить, бо у нього - відмінне чуство гумору.

Бабуся - Волкова ( Товмач ) Лідія Станіславівна

Народилась 10 грудня 1952 року. Має вищу освіту. Працювала наладчиком комп'ютерів на підприємстві " Захід ЕОМ Комплекс", а потім була головним бухгалтером компанії " Терра Нова ". Моя бабуся - дуже технологічна, і освічена в комп'ютерній техніці, має високу квалифікацію в усьому що зв'язано з комп'ютерами. А також найкраща бабуся.

дідусь - Волков Геннадій Павлович

Народився 8 травня 1953 року, а помер у 2005 році. Мав вищу освіту. Був наладчиком комп'ютерів та радіо інженером. Працював на підприємстві " Захід ЕОМ Комплекс" (там де й працювала моя бабуся - Волкова Лідія Станіславівна) , а останнє місце роботи це Укр Соц Банк, де він був головним інженером. Я його мало пам'ятаю але знаю, що він був майстром на всі руки, як говориться "мог починить от граблей до кораблей". Був дуже добрим та життєрадісним.

Прадідусь - Кізімов Василь Опанасович

Народився 19 червня 1919 року, а помер у 2004 році. Був шахтарем в місті Краснодоні, а також був знаним садівником та виноградарем, одним з перших в Краснодоні започаткував розвиток виноградарства. Я його не знав, але по розповідям це була дуже добра людина.

Прабабуся - Виграйова Антоніна Вікторівна

Народилась 11 вересня 1929 року, а померла у 2001 році. Була домохозяйкою, бо тяжко хворіла і ніде не могла працювати. Була гарною бабусею і мамою для моєї бабусі і мами, дуже смачно готувала.

прадідусь - Просуленко Андрій Никіфорович

Народився 24 червня 1915 року, а помер у 1981 році. Був офіцером, приймав участь у двох війнах (1939 - 1940 рр - Фінська війна) , ( 1941 - 1945 рр - Друга світова війна) , був вчителем у ВНЗ ( вищих навчальний закладах ) , та в середніх школах ( на пенсії ). Прадідусь був освіченою людиною, передав дуже значний досвід в освоєнні знань своєму синові - моєму дідусеві, який за фахом математик.

прабабуся - Хоменко Марія Никіфорівна

народилась 25 грудня 1911 року ,а померла у 1994. Працювала в харчо-смакових лабороторіях та в мережах торгівлі. Була знаною кухаркою. Усі її рецепти досі використовують мама та бабуся.

Прадідусь - Товмач Станіслав Михайлович

Народився 1925 року, а помер 1987 року. Був військовим , а точніше пограничником у м. Батумі, а в мирний час він був кіномеханіком. Мені про нього відомо мало, бо коли моя бабуся була маленькою, він пішов з сім'ї і не повертався.

прабабуся - Воробцова Любов Данилівна

Народилася 5 вересня 1922 року, а померла у 1987 році. Мала вищу освіту. Усе життя вона працювала вчителем, а також самотужки доглядала за моєю бабусею. Це була строга, але добросердечна жінка, яка зробила найбільший вклад як людина у життя моєї бабусі.

прабабуся - Волкова Таісія Олексіївна

Нажаль мені не відомо коли вона народилася, і коли померла, але відомо що вона була домохозяйкою.

прадідусь - Волков Павло Андрійович

Народився у 1915 році, а помер у 2003 році. Усе життя працював шахтарем. Я також про нього майже нічого не знаю, бо його син - мій дідусь, помер дуже рано.

Наш сімейний рецепт - шулики

Шулики, також ломанці - традиційна страва української кухні під час медового спасу. Нажаль, давно забута, але їх рецепт наша родина унаслідувала від мами мого діда - Просуленка Андрія Андрійовича. Я дуже люблю коли моя мама їх готує!
Щоб їх приготувати нам потрібно спочатку випекти тонкий корж , розтерти мак у макітрі, досипаючи цукор і доливаючи потрошку водою. Тоді розводимо молоком, заправляємо медом до смаку і ламаємо дрібно коржики й розмішуємо з перетертим маком. Готово!