Напиши роман за місяць!

Святкуємо фінал письменницького марафону NaNoWriMo

Big image

Привітаймо сміливців, які довели, що написати роман за місяць – це амбітна ціль, яка стає реальністю під час письменницького марафону NaNoWriMo!

У Державній бібліотеці України для юнацтва завершилися заходи міжнародного письменницького марафону NaNoWriMo, учасники якого поставили собі на меті за 30 днів листопада створити чернетку роману, повісті або збірки оповідань обcягом в 50 000 слів, що становить близько 160-200 сторінок.

Упродовж листопада на них чекали письменницькі посиденьки (щонедільні зустрічі у колі колег по цеху), підтримка та поради від українських та зарубіжних письменників, спілкування з цікавими гостями, численні заходи з пошуку та дослідження нових шляхів натхнення. Ці заходи, а також могутня підтримка світової письменницької спільноти допомогли їм втілити у життя власні шедеври або зробити перші кроки на цьому шляху.

Урочисте закриття марафону

Sunday, Dec. 7th, 12-5:45pm

122 Holosiivskyi Ave

Kyiv, Kyiv city

На гостей чекають:


  • Підбиття підсумків письменницького марафону
  • Вітання від партнерів та організаторів
  • Нагородження переможців
  • Лотерея для усіх учасників NaNoWriMo-2014 (для переможців - шанс отримати пілотний друкований екземпляр власної книги)
  • Вільний NaNo-мікрофон: читання уривків з написаних за місяць завершених та незавершених романів й оповідань
  • Виступ гуртів Зеленая Птица та FairyBand
  • Частування

National Novel Writing Month

(NaNoWriMo, Національний місячник написання роману) — міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Минулого року вона об’єднала понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 100 учасників на теренах України. Понад 250 романів, написаних під час письменницького марафону з 2006 року, вже вийшли друком.

Програма Come Write In

пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушієм творчих процесів. Більш ніж 650 установ з усього світу долучилися до цієї ініціативи. Програма Come Write In допомагає зміцнити імідж бібліотеки як креативного простору, сповненого любові до літератури, відкритого для громади й творчих особистостей.

Державна бібліотека України для юнацтва

стала першою з українських бібліотек, що приєдналися до листопадового письменницького марафону NaNoWriMo та програми Come Write In. Українська бібліотечна спільнота неодноразово мала змогу ознайомитися з перевагами програми: регіональний представник України Анна Левченко презентувала міжнародну ініціативу NaNoWriMo на V-му Львівському бібліотечному форумі (вересень 2014), а координатор програми Come Write In в ДБУ для юнацтва Світлана Семенова поділилася досвідом проведення заходів NaNoWriMo в бібліотеці на Щорічній Конференції УБА «Бібліотека – території єдності» (листопад 2014).

Світлана Семенова

Координатор проекту в ДБУ для юнацтва

Олександра Уралова

Представник проекту вільної та дружньої (само)освіти “frEducation” (Alex Berk )
NaNoWriMo

Офіційний сайт

Регіональний форум

Українці, єднаймось!

Заходи NaNoWriMo у Державній бібліотеці України для юнацтва підтримали:

ДБУ для юнацтва

Розклад роботи бібліотеки:
понеділок - п'ятниця: 10.00-20.00
субота: вихідний
неділя: 10.00-18.00
остання п'ятниця місяця - санітарний день