Tomorrow's News

The news of today, The news of tomorrow, And the world news!

kakaDO מסוכן היא אפילו לא מילה לאפליקציה כזאת!

בתחילת שנת 2016 יצאו לא מעט אפליקציות שיכולות לפגוע בנו בצורות קשות, האפליקציות יכולות לגרום לנו לפצעים נפשיים ופיזיים. אפליקציות אלה בדרך כלל מאפשרות לנו לשלוח הודעה לאדם אחר והיא תישלח ממספר לא משהו, או להתקשר לאדם ממספר חסוי. ואנחנו חשבנו שזה הכול אך לא!

כיום יש אפליקציה מסוכנת יותר, אפליקציה שיכולה לגרום לא רק לבריונות ברשת אלה גם לאלימות. אפליקציה זאת יכולה לפרק הרבה משפחות,זוגות,חברים ולהרוס לאנשים חיים. כיום appstore וב google play יש אפליקציה שלא הרבה אנשים מודעים אליה אך היא אחת האפליקציות המסוכנות בעולם.

לאפליקציה זו קוראים "kakaDO", בkakaDO אתם יכולים להתקשר לאדם אחר באיזה שם שם שתבחרו ולהסוות את הקול לקול של גבר או של אישה. וזה לא הכול אתם יכולים לשלוח הודעה לאנשים בשמות שבחרתם ולרשום להם משהו שיכול לפגוע בהם. כיום לכול ילד יש פלאפון לגדולים ולקטנים ומה יקרה עם יום אחד ילד קטן יקבל הודעה דרך האפליקציה הזו ויהיה רשום בשם השולח "אימא" וכביכול היא תרשום לו לצאת החוצה לעזור לה עם הקניות והוא יצא ויפגעו בו או במקרה הגרוע ביותר יחטפו אותו, מה נעשה אז נשאלת השאלה? הרבה דברים יכולים לגרום באפליקציה הזאת לסבל ולכאב ולאובדן אנשים עם לא יעצרו אותה.

צל קטן משמעות גדולה

כעורך העיתון החלטתי להציג תמונה זו משום שרואים שראש ממשלת ישראל מניף אצבע ונופל כתם צל על פניה של קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל ממש מתחת לאפה ומצייר שפם קטן, כמו השפם שהייה להיטלר. התמונה מסמלת שני דברים בעיקר:

דבר ראשון, מצחיק ומשעשע ליראות את ראש ממשלת ישראל, העם הנבחר שכמעט והושמד כליל על ידי היטלר והנאצים בשואה,יוצר לקנצלרית הגרמניה שפם המדמה אותה לצורר היהודים, זה משעשע מפני שכאילו וביבי מזמין שואה נוספת.

פאן אחר לתמונה הוא רציני לגמרי ומראה לנו שכאילו ויד הגורל היא שגרמה לתמונה זו להתהוות כך כדי להזכיר ולא לשכוח את מעשי הנאצים בשואה

Big image

נבחר הציבור?

בחרתי בראיון זה משום שרואים בראיון את הנשיא ריבלין בתור אדם שמוצג כשמאל קיצוני והם מתארים אותו ומראים תמונות שפורסמו נגדו בפייסבוק בתור חייל נאצי ובתור אחד ממפקדי ה SS. אטילה שומפלבי שואל את הנשיא ריבלין האם הוא מפחד שיכול להיות רצח נשיא נוסף, וריבלין עונה ללא פחד הכל אפשרי היום יש כאלה ההוזים שמדינה יהודית ודמוקרטית היא מדינה דמוקרטית רק ליהודים. אטילה ממשיך ושואל את ריבלין שאלות קשות ובינהם הוא שואל אותו האם אפשרי שיהיה שלום בינינו לבין הערבים וריבלין עונה: אינני רואה שום אפשרות שיבוא שלום אם לא יהיו גבולות פתוחים בינינו לבין שכנינו. ריבלין אומר שכול עוד שיש גבולות בינינו לבין מדינות ערב לעולם לא יהיה שלום.

יכול להיות שעומרי בן נתן וקסניה טרנטול קיימו אקט מיני האח הגדול?

האם הבלתי יאמן קרה ושני מתמודדים של "האח הגדול" קיימו אקט מיני שנקלט בעיני המצלמות של הבית כאשר הם יודעים שהבית מצולם 24 שעות ביממה. ככול הנראה זה כן קרה לפי הסרטון וערוץ Live של האח הגדול קסניה ועמרי ביצעו אקט מיני באור יום כאשר יש דיירים בחדר. קסניה החליטה להרים את השמיכה שכיסתה אותה ואת עומרי ולהיכנס מתחתיה ולהישאר שם זמן מה בזמן שידו של עומרי בן נתן נמצאת גם היא מתחת לשמיכה ונראית כאילו והוא אוחז בראשה של קסניה. המצלמות שתיעדו את המעשה, קלטו תזוזה מתחת לשמיכה כפי שאפשר לראות בסרטון. האם זה קרה או לא קרה כנראה לא נגלה היום אבל ברגע שהם יצאו מהאח הגדול נדע את האמת שמסתתרת מאחורי הפעולה הזו.

עומרי וקסניה באקט מיני

עדן בן זקן ההצלחה הגדולה

עדן הן זקן התפרסה והצליחה בעולם במוזיקה כבר כשהייתה בת 18. עדן הלכה לאודישנים של אקס פקטור ישראל. עדן בן זקן עברה את האודישנים בהצלחה רבה ושובצה לנבחרת הבנות של רמי פורטיס, עדן העפילה עד לגמר התוכנית והגיעה למקום השני ולאחר שנתיים הוציאה אלבום וזכתה במעמד של "אלבום זהב" לאחר שמכר למעלה מ-15,000 עותקים ואלבום פלטינה כפול על 50,000 הורדות דיגיטליות.

בשיר של עדן מלכת השושנים שזכה ל12 מיליון צפיות ב YouYube עדן מתנהגת כמו "פרחה" ועדן מוציאה את המילים מהטקסט בשובבות בכיף ובסקסיות, עדן לא מראה בקליף שהיא מחפשת עומק במילים.

בקליף אנחנו רואים את עדן שמחה ומאושרת וכן אפשר לראות פה קישור למילה "פרחה" כי לפי המילים שלה "קוראים לי בשכונה מלכת השושנים כל מה שבא ליד אני הופכת לקוצים " עדן מתכוונת במילים האלה שהיא המלכה של השכונה וכולם רוצים אותה וכפופים אליה אך עדן לא מראה את זה בקליפ אנו רואים את בן זקן מופיעה במסיבת רחוב בשכונה, אליה היא מגיעה בהסעה עם הרקדנים, והמסיבה גולשת לתוך הלילה השמחה רבה. ואנו רואים שבחור נדלק עליה בזמן המסיבה ועדן עליו וזה סוטר את כול מה שהיא אומרת בקליף "לבבות אני שוברת כתחביב" אבל לקראת סוף הסרטון אנחנו מגלים שהיא רק אומרת שהיא שוברת

ללבות כתחביב משום שהיא נשארת עם הבחור שלה. בקליף עדן נראת מאושרת וכאשר היא מגיעה למסיבה רק אז המסיבה מתחילה. בקליף זה ראינו את הצד השמח והמאושר של הזמרת המצליחה עדן בן זקן.

עדן בן זקן - מלכת השושנים

התנגדות

עלילת הסרט מתרחשת בבלארוס הכבושה על ידי הנאצים במהלך מלחמת העולם השנייה. הסרט הוא עיבוד לספרה של פרופסור נחמה טק "התנגדות: פרטיזני ביילסקי" ,ספר זה מבוסס על סיפורם האמיתי של ארבעת האחים היהודים לבית ביילסקי, שהצילו 1,200 יהודים והקימו ביערות מחתרת פרטיזנית בשם פרטיזני ביילסקי שלחמה בנאצים ובעוזריהם. בסרט מככבים השחקנים דניאל קרייג בתפקיד טוביה ביילסקי, ליב שרייבר בתפקיד זושא ביילסקי, ג'יימי בל בתפקיד עשהאל ביילסקי וג'ורג' מקיי בתפקיד אהרון ביילסקי המשחקים בתפקידי ארבעת האחים לבית ביילסקי.

בסרט אנחנו שהוא מתרחש בשנת 1941, במקביל לרצח ההמוני של יהודי מזרח אירופה, מוצאים שלושה אחים מחסה ביערות המבודדים בהם בילו את ילדותם. הטעונים ברגשות נקמה וזעם על רצח משפחתם והזוועות שנאלצו לחוות, פותחים השלושה במאבק כנגד הכוחות הנאצים במטרה לשרוד ולנקום בהם.

מאבקם האישי צובר תאוצה ועד מהרה מצטרפים אליהם יהודים רבים - גברים, נשים, ילדים, קשישים - שנשבעים לסכן את חייהם למען הצלת קורבנות אחרים. טוביה המנהיג מבין שלושת האחים, הוא החלטי וחסר פשרות. המשמעות האידיאולוגית של החלטותיו היא החשובה ביותר עבורו. ז'וס , האח שני, מערער על סמכותו של טוביה ובין השניים נוצרת יריבות קשה. אסאל, האח השלישי והצעיר מבין השלושה, נקלע בין שתי ההשקפות של האחים ונאלץ לתווך ביניהם כשבמקביל, עליהם להתאחד ולהילחם נגד הנאצים.

אך הם לא מוותרים על כול העקרונות שלהם ועל כול מה שהייה להם לפני המלחמה הם מתאהבים ביער ונהנים כמה שאפשר הם אפילו מתחתנים ביער ומתאחדים למשפחה אחת גדולה. בסרט אנחנו רואים גם שהם מוצאים אהבה ועושים את כול מה שהם יכולים כדי לשמור על עצמם ועל משפחתה שגדלה מיום ליום כאשר הם מצאו יהודים נוספים ולקחו אותם תחת כנפיהם, הם דאגו לכול היהודים ועזרו אחד לשני ואפילו הרימו מין בת ספר כדי ללמד את הילדים הקטנים. אנחנו רואים גם בסרט את כול הכאב שהם חווים בזמן השואה את כול הסבל שהם עוברים בזמן המלחמה ועד כמה שהחיים שלהם התנו מהקצה לקצה. בסרט מסים להראות לנו את הקשיים שהיו ליהודים בזמן השואה ואיך הם התמודדו איתם ואני חושב שהמספר הועבר פה.

התנגדות חלק א המלא