کارگاه روش های تحقیق

در شبکه های اجتماعی

مهر 1393

به اطلاع مخاطبان محترم وبسایت می‌رساند که سه دوره کارگاه در مهر و آبان ماه امسال برنامه‌ریزی شده است که توسط گروه تحلیل شبکه اجتماعی و با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و موسسه شایگان (نماینده آی‌کیو‌اس در ایران) برگزار گردد

کارگاه روش های تحقیق در شبکه های اجتماعی

Saturday, Oct. 11th, 9pm

تهران, ایران

Tehran, Tehran


عناوین کارگاه‌ها به قرار زیر است:

روش تحقیق در شبکه‌های اجتماعی

Research Methods in Social Networks Study

به مدت ۴ ساعت

هزینه کارگاه: ۹۵ هزار تومان


کارگاه تحلیل شبکه اجتماعی و یادگیری نرم‌افزارهای آن

Social Network Analysis, How to use Software packages

به مدت ۱۶ ساعت

هزینه کارگاه: ۲۱۰ هزار تومان

کارگاه مطالعه کیفی شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌نگاری

Qualitative Study of Online Social Networks, Netnography

به مدت ۸ ساعت

هزینه کارگاه: ۱۴۰ هزار تومان


ثبت‌نام گروهی شامل حداقل ۳ نفر شامل ۲۰ درصد تخفیف خواهد شد.

این کارگاه‌ها با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و با امکان ارائه گواهی رسمی و معتبر برگزار خواهند شد. هزینه صدور گواهی برای هر کارگاه ۲۰ هزارتومان به صورت جداگانه خواهد بود.

زمان برگزاری کارگاه‌ها از ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۳ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۳ خواهد بود. بعد از تکمیل حدنصاب ثبت‌نام‌ها تاریخ دقیق هر کارگاه اعلام خواهد شد.


مهلت ثبت‌نام کارگاه‌ها حداکثر تا ۱۴ مهر ماه خواهد بود.


طریقه پرداخت هزینه کارگاه: به شماره حساب ۰۲۰۷۲۴۸۱۰۴۰۰۳ نزد بانک ملی ایران و یا به کارت عابربانک ملی ایران با شماره ۶۰۳۷۹۹۱۱۶۸۹۲۴۳۹۱ به نام علی‌اکبر اکبری‌تبار واریز نموده و اطلاعات واریز را تا پیش از ۱۴ مهر ماه در فرم زیر وارد کنید.

گروه تحلیل شبکه اجتماعی

علی‌اکبر اکبری تبار

علی اکبر اکبری تبار دانشجوی دکتری علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی با گرایش رفاه اجتماعی است. کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی را در دانشگاه تربیت مدرس تهران خوانده‌. پایان نامه کارشناسی ارشد او در مورد دو شبکه‌ی اجتماعی مجازی ایرانی دانشگاهیان ایران (دوره) و متخصصان ایران (یو۲۴) بوده و به روش تحلیل شبکه اجتماعی در سال ۱۳۸۸-۱۳۹۰انجام شده است. رساله‌ی دکتری او در خصوص سرمایه اجتماعی مجازی ایرانیان در حال انجام است.

ابراهیم اسکندری پور

دانشجوی دکتری مدیریت رسانه در دانشگاه تهران ا۳ست. در دانشکده صدا و سیما کارشناسی‌ارشد مدیریت رسانه خوانده و در حوزه شبکه‌های اجتماعی مجازی و رسانه‌های اجتماعی فعالیت‌های تحقیقاتی عدیده‌ای داشته و یکی از اولین محققان در ایران است که با رویکرد و روش تحقیق کیفی به مطالعه شبکه‌های اجتماعی مجازی پرداخته است.