Improvizacijos treniruotės TAU

Antradieniais 18:30-21:00, Lentvario jaunimo centre

Big image

Treniruok savo spontaniškumą ir kūrybiškumą

Tu ir aš gyvename dinamiškame pasaulyje. Viskas nuolat keičiasi. Todėl gebėti staigiai prisitaikyti tampa ypač aktualu. Improvizacijos treniruotėse mes mokomės veikti ne pagal planą ir priimti besikeičiančias aplinkybes. Treniruojamės susimauti ir išlikti geros nuotaikos. Susipažįstame su savo baimėmis. Ieškome būdų kaip bent trupam nutildyti savo vidinį kritiką. Kai taip įvyksta ištrykšta kūrybos fontanas. Ilgai tylėjusiai vaizduotei, tai didelė ir reta šventė. Per pratybas mes mokomės pasakoti įtraukiančias istorijas. Kartu kuriame erdvę, kurioje galima elgtis ir nenormaliai, ir visaip kaip būti pačiu savimi. Daug prakaito išliejame mokydamiesi bendradarbiauti, spontaniškai kurti kartu ir prisiderinti.

Kaip?

Žaidžiame žaidimus apjungiančius judesį, emociją bei intelektą. Pasitelkiame teatrinius pratimus, kurie yra naudojami aktorių ruošime. Truputis teorijos ir labai daug praktikos. Naudojamės teatrinės improvizacijos tėvo, Keith Johnstone, metodikomis. Ir pakeliui patys išradinėjame naujus dviračius.

Kam skirta?

16-19 metų amžiaus mokiniams, norintiems mokytis improvizuoti. Kurti ir atlikti "čia ir dabar". Be pasiruošimo. Tiems kas nori geriau pažinti save ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Tiems kam svarbu auginti charizmos raumenį. Treniruotės subalansuotos greitiems ir lėtiems, aukštiems ir žemiems, linksmiems ir liūdniems bei visiems tiems kas nepatenka į šias kategorijas.

Apie trenerį

Povilas Plūkas - mokymosi dizaineris kuriantis patirtis, kurios įgalina žmogiškąjį potencialą. Jis yra teatro improvizacijos meistro A. Žebrausko mokinys ir jo įkūrto IMPRO klubo narys. Povilas krimto politikos mokslus (VU TSPMI), nelegaliai studijavo neurobiologijos magistrantūroje (VU GMF) ir tobulėjo lyderių vasaros mokykloje Maskvoje. Jis niekada neabejojo, jog didžiausia scena, kurioje galima panaudoti improvizacijos įgūdžius yra GYVENIMAS, o susirgęs (ne)pagydoma liga tą dar geriau pajuto savo kailiu.

Investicija į save 6€ mėn. + NVŠ* krepšelis

*NVŠ krepšelis - neformaliojo vaikų švietimo finansavimo priemonė, skirta mokyklinio amžiaus žmonėms

Gera nuotaika garantuota 100%, priešingu atveju grąžinsiu pinigus

Registruokis dabar

Vietų skaičius ribotas (bus renkama max. 14 žmonių grupė)

Ir vitamino C papildų daugiau nebereikės pirkti.