Medvíďata

1. oddíl mladších světlušek a vlčat

Tak na úvod . . .

Jsme oddíl kluků a holek ve věku cca 5 – 7 let, tj. předškoláci a prvňáci, co si velmi rádi hrají, blbnou, ale i se učí a poznávají spoustu zajímavých věcí. Ačkoliv se může zdát, že jsme malí a moc toho nezvládneme, tak opak je pravou. I my kromě schůzek jezdíme na výpravy, a to i přes noc, a samozřejmě na tábor – takový ten opravdu stanový :)

Koho bychom chtěli a chtěli. . .

Hledáme někoho kdo by nám pomohl s vedením oddílu. Na prvním místě je asi chuť a umění si hrát a blbnout, ale zároveň mít určitou dávku zodpovědnosti. Naše děti se teprve všemu učí – hlavně spolupráci, trpělivosti, kamarádství, pronikání do tajů skautského života, někdy je to nekonečný sled věčných otázek a neustálého opakovaného vysvětlování čehokoliv, ale neutuchající úsměv a elán dětí je zaručenou odměnou.

A na co se u nás těšit . . .

Na děti a jejich úžasný elán a fantazii, na výlety do přírody – v jakoukoliv roční dobu, na hodně her a poznávání, na zkoušku trpělivosti :) ale hlavně na spoustu zábavy. A samozřejmě na podporu nás dospělých.

VEDENÍ

Fifi

Já . . . přišla jsem do oddílu před rokem - loni v září, skautingem víceméně nepolíbená a dnes . . . no neumím si život bez Medvíďat snad už ani představit. Velice se mi líbí, že dělám něco, co má smysl, že vedle dětí si hraji, neustále se učím a divím :) i já. Pár slovy se to popsat nedá, musí se to zažít . . .


KONTAKT

Pokud jsi to právě Ty koho hledáme, neváhej a ozvi se:


Albertka