למה דווקא חופשה בישראל?

אוהבים לטייל אך לא יודעים איפה מתי ואיך? הדף הזה בשבילכם:

האם אפשר לקבל הדרכה בשפות שונות ?

טיולי דורון -

בטיולי דורון מתמחים בהדרכת אורחים בשפות זרות, המדריכים המומחים מדברים אנגלית, ספרדית, גרמנית, צרפתית, סינית, רוסית, ערבית ועוד.

הם ידעו בדיוק להבין מהאורחים שלכם מה יעשה להם טוב, לפי הרקע שלהם והצפיות מהביקור הם יתכננו לכם את המסלול בהתאמה אישי. בנוסף, בטיולי דורון מתמחים לפי סוג האירוע לדוגמה טיול בר/בת מצווה.


-Israel Tour Guides portal
לטיולים בישראל, בוחרים את סוג הטיול, האזור שבו תרצו לטייל בישראל, ואם אינכם דוברי עברית, גם את שפת ההדרכה. לבחור מורה דרך ומדריכי טיולים בהתאמה אישית, לטיול הקרוב שלכם בשבילי ארץ ישראל. לטייל בנופים מרהיבים, לטייל בצילם של נוסעים, מצביאים ומלכים, להכיר את המורשת וההיסטוריה העשירה דרך טיולים מודרכים המותאמים לכם באופן אישי.

באיזה עונה הכי מומלץ לטייל בישראל ?

בכל עונה מומלץ לטייל בישראל ולכל עונה יש סוג טיול שונה ומתאים.


בקיץ - אנו ממליצות לכם לעשות טיולי קרטינג, טיולי אוהלים, רפטינג או טיולי מים אחרים.

בחורף - אומנם קר בצפון אך במדבר נעים ונחמד לטייל, גם בחורף!

סתיו - בסתיו עדיין חם ולכן מומלץ לטייל בצפון אך ניתן גם לטייל בדרום.

אביב - עונה נפלאה לטיולי פריחה ניתן לראות זאת בכל הארץ.

האם יש גישה לנכים ברוב המקומות ?

בכל שנה עורכת עמותת "נגישות ישראל" כנס וטיול שבו משתתפים רכזי נגישות מחברות, ארגונים, רשויות מקומיות ועוד.

כנס זה מתקיים ביער האילנות. הייחודיות הנוספת של הפארק היא הנגישות: החניון בגן העצים, השירותים ושבילי הטיול נגישים לאנשים עם מוגבלות.

הכנס מחולק לשני חלקים :


בחלק הראשון - הרכזים שמעו הרצאות בנושא נגישות ע"י מיטב מומחי צוות נגישות ישראל ועסקו בהיבטים המשפטיים של הנגשת אירועים, כנסים וטיולים.


בחלק השני - הרכזים יצאו לטיול נגיש ביער אילנות. את הטיול הדריך יערן המקום, שסיפר על היער, הצמחיה והנגישות שבו, ואליו הצטרפה מורשת נגישות של עמותת נגישות ישראל, אשר הסבירה על ההנגשה בפארק. לצד הטיול, התנסו הרכזים בתפעול כסא גלגלים חשמלי ובאוזניות נגישות ולמדו מילים בסיסיות בשפת הסימנים על ידי מתרגמת שפת סימנים.