"SOPLICOWO"

Gospodarstwo Agroturystyczne, Witamy!

Tobie też należy się chwila relaksu

Soplicowo to niespotykane i przepiękne miejsce, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Czekają Cię tutaj niezapomniane przeżycia. Będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć od przytłaczającej codzienności.

Dom:

Nasze specjały:

Zdrowe posiłki

Oczywiście nie są to jedyne dania, które podajemy w "Soplicowie". Możesz również poprosić o ugotowanie innych posiłków z zebranych grzybów i owoców z naszego ogrodu lub pobliskiego lasu,na które akurat masz ochotę.

Atrakcje:

Tajemnica Księdza Robaka

Każdy stary dom ma jakieś swoje tajemnice. "Soplicowo" nie jest wyjątkiem. W czasie pobytu w naszym ośrodku możesz rozwiązać tajemnicę, którą skrywa Ksiądz Robak. Rozwiązanie tej zagadki nie będzie proste, ale jakże zaskakujące! Przekonaj się sam.


„ O wiosno, kto cię widział w ten czas , w naszym kraju, pamięta wiosno wojny, wiosno urodzaju. Kto cię widział jak byłaś kwitnąca zbożami i trawami, a ludźmi błyszcząca, obfita w zdarzenia, nadzieją brzemienna..Ja ciebie dotąd widzę, piękna ma rosenna. Urodzony w niewoli, okuty w powiciu, ja tylko taką jedną miałem wiosnę w życiu...”


Zwierzęta

W stodole niedaleko domu znajdują się zwierzęta. Dbaj o nie, żeby miały u nas jak najlepiej! Zapewnij, alby w czasie twojego pobytu nie czuły stresu, ani niepotrzebnego lęku. Możesz je karmić. Ale najpierw upewnij się, że to jest odpowiedni pokarm dla nich.

Polonez w Soplicowie

Jedną z tradycji naszej wsi jest tańczenie poloneza, na różnych ważnych spotkaniach. Tym razem z powodu zaręczyn Zosi i Tadeusza.
Polonez - Pan Tadeusz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Cennik i kontakt

  • pokój jednoosobowy: 15 złoty/ 24 godziny +wyżywienie
  • pokój dwuosobowy: 22 złoty/ 24 godziny +wyżywienie


Jeżeli to tutaj chcesz spędzić swój czas, dzwoń! Zarezerwuj pokój jak najszybciej i ciesz się z uroków Soplicowa.