Teniste Markalaşmak

CEOTECH- Size Özel Kişisel Web Sayfası

Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image
Big image

Farklı Olmak İçin Videoyu Seyrediniz

Kişisel Web Ofis

Promosyon Satış Fiyatları

Proje Sahibi

Bülent Ergan

Newport California Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye’nin ilaç sektöründe lider iki çok uluslu şirketi olan Pfizer ve Bristol Myers Squibb’te satış pazarlama ve eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Türkiye genelinde tüm bölgelerdeki çalışılan ürün grubunun satış, pazarlama ve eğitim yönetimini üstlendi.


Satış organizasyonlarının işe alınma, eğitim, hedef belirleme,realizasyon ve Coaching & Counseling sürecinde kayda değer deneyimler kazandı. Sırasıyla Satış Temsilciliği, Bölge Müdürlüğü, Satış Eğitim Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü görevlerinde bulundu.


Koçluk & Danışmanlık konusunda ulusal ve uluslararası eğitimler aldı. Satış ve Pazarlama, Beden Dili, Zaman Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, Liderlik, Takım Çalışması konularında eğitimler verdi.


Başarının farklılık yaratmak olduğuna inanarak geliştirdiği projesi, Dünya'daki ilk uygulama olarak ilaç sektörünün dijital tanıtımına farklılık getirdi. Projesi ilk senesinde Farmaskop dergisinin düzenlediği “Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri” yarışmasında En iyi dijital entegrasyon dalında birinci oldu.


2014 yılında yeni bir proje ile www.saglikiletisimplatformu.com u hayata geçirdi.


“Herkesin bir web sitesi olacak” hedefi ile çalışmalarına devam ediyor. 2014 yılı içinde çıkardığı 7 farklı tanıtım filmi ile projelerinin gelişimini sağlamış ve kariyer planı olan kişilerin kendilerini doğru ifade edebilmesinde yardımcı olmuştur.


Tenis, Basketbol ve Yüzme Sporu ile ilgilenen Ergan, A sınıfı TURSAB üyesi CEO TURIZM 'in Yönetim Kurulu Başkanı ve MPI (Meeting Professional International) iletişim'den sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.