چربی گیر

معرفی چربی گیر برای فاضلاب

بررسی و سفارش چربی گیر

چربی گیر یا گریس تراپ یا دگریسر دستگاهی است که در ابتدای خروجی لوله های فاضلاب در مراکزی که فاضلاب چرب تولید می کنند مانند آشپزخانه ها صنعتی، نصب می شود. چربی گیر سرعت خروج فاضلاب را کم کرده و سپس با خنک نمودن آن موجب جدا سازی چربی ها می شود و فاضلاب را از چربی ها تصفیه می کند. چربی گیر ها در اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند، از سایز های کوچک طراحی شده برای مصارف خانگی تا سایز های بزرگتر مناسب نصب در مکان های بزرگتر و سرویس دهی بیشتر عرضه می شوند. چربی گیر با نام های تصفیه کننده چربی، دستگاه چربی زدا، جمع کننده چربی رستوران و دستگاه بازیابی روغن فاضلاب شناخته شده هستند.

چربی گیر دارای یک سیستم ساده برای به دام انداختن چربی های فاضلاب می باشد. سیستم چربی گیر در واقع یک حوضچه آرامش یا سکون است که در آن چربی ها و ذرات روغن را تعلیق می کند. این دستگاه برای به دام انداختن مواد جامد، گریس ها، چربی ها و … قبل از ورود به سیستم اگوی فاضلاب و چاه های جذبی طراحی و تولید می شود.

پایپ صنعت خاورمیانه به عنوان یکی از پیشروان تولید انواع سیستم های تصفیه فاضلاب برای تمامی پروژه ها در خدمت کارفرمایان عزیز می باشد و برای تمامی خدمات اعم از مشاوره ، تولید و نصب این سیستم اعلام آمادگی می نماید. بمنظور استعلام دقیق قیمت این دستگاه ها با همکاران ما در شرکت پایپ صنعت خاورمیانه با شماره تماس 09129546702 بعنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های تخصصی آب و فاضلاب کشور تماس حاصل نمایید.