אינטרנתון

העיתון של הרשת

תוכנית מציאות-צבא האמת של שי חי

בתכנית הריאליטי האח הגדול עונה 7 קראו לא מעט דברים חלקם מעניינים וחלקם פחות. אך מדבר אחד אף אחד לא היה יכול להתעלם יותר נכון מדייר אחד, שי חי היה הדייר שאפיין את העונה ה7 של האח הגדול. אי היה אפשר שלו להבחין בו בין שאוהבים אותו ובין שלא, אך קבוצה של אנשים לקחה את האהדה לשי חי צעד אחד יותר מדי. כפי שידוע לכולם (כי כולם שמעו ששי חי יצא מהאח הגדול אפילו אם אתם לא רואים האח הגדול) שי חי בתאריך 10.30.16 יצא מבית האח הגדול או יותר נכון הוצא מבית האח הגדול בשל מקרה אלימות, לאחר יציאתו של שי חי מהאח הגדול קבוצה של אנשים בשם "צבא האמת של שי חי" החליטו שלשי חי מגיע לנצח ומגיעה לו דירה (הפרס למנצח בתכנית האח הגדול ) ושלא הוגן שהוציאו את שי מהתוכינת. לכן קבוצה זו התגייסה כדי לתרום לשי חי את מיליון השקלים שבהם הוא היה אמור לזכות (לפי דעתם). בנוסף לתרומות שצבא האמת של שי חי תורם צבא האמת מארגן התאגדויות מחוץ לבית האח הגדול כדי למחות על הוצאתו של שי חי מבית האח הגדול ובכדי ללעוג למתחרים שנשארו, ובכך עוד פעם האח הגדול מצליח להוציא עוד פליט ריאלטי שגורם לתסיסה רבה.
נועה קירל - רק אתה

קליפ מוזיקלי

נועה קירל מעוררת סערה מחדש בקליפ חדש בוא כביכול היא שרה שיר לאביה על הערכה והאהבה שהיא מביעה

כלפיו. נועה קירל היא ילדה בת 15 זמרת פופ ישראלית שגורמת ללא מאט רעש בתקשורת. הרבה אנשים סבורים שהתכנים שהיא מעבירה סקסיסטיים פרובוקטיביים ולא הולמים נערים בגילה. אך לא נועה קירל אכפת מה אומרים עליה. ובתגובה היא כתבה "זו מי שאני ואילו התכנים שאני מעבירה".

Big image

צילום עיתונאי

בצילום זה אנו רואים את המחאה של יוצאי אתיופיה כנגד גזענות בתל אביב, הגזענות כלפי יוצאי אתיופיה גוברת בשנים האחרונות לכן אנשי העדה לא שתוקים ויוצאים להפגנות כלפי התושבים וכלפי המדינה עצמה שמפלה אותה במספר דברים. טענתם של יוצאי אתיופיה היא שהם רק רוצים לחיות פה בארץ ישראל באחווה ובשקט.

חבות התקשורת

במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 ששודרה באפריל 2011, חשף העיתונאי רביב דרוקר שני מקרים שונים בהם שילמו מספר גופים על אותו כרטיס טיסה של ראש הממשלה בנימין נתניהו. על פי הדיווח בערוץ 10, אחד מהגופים מימן את טיסת ראש הממשלה והגוף השני שילם עבור אשתו שרה וזאת למרות ששתי החשבוניות הוצאו על שמו של ראש הממשלה עצמו. בשתי נסיעות שונות התבקשו שני ארגונים שונים לשלם עבור אותו כרטיס טיסה של נתניהו. שלושה מתוך ארבעת הארגונים אישרו כי הם שילמו עבור כרטיס הטיסה ואף נקבו בסכום שנמצא בחשבונית, כאשר הארגון הרביעי סירב לחשוף את תשלומיו.

בתגובה ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש לבית המשפט המחוזי בירושלים תביעת דיבה בגובה שלושה מיליוני שקלים וחצי נגד ערוץ 10.וכאן באה ההתנגשות בין חופש הביטוי לזכות השם הטוב אחד מתפקידי התקשורת הוא לחשוף אי סדרים במערכת הפוליטית, וערוץ 10 מימש תפקיד זה. אם לא היו דברים אלו מעולם, הרי שמדובר בהוצאת לשון הרע חמורה ביותר.

A Film Unfinished - שתיקת הארכיון

קולנוע תיעודי

שתיקת הארכיון הוא סרט תיעודי של הבמאית יעל חרסונסקי משנת 2010, שבוחן מחדש את יצירתו של סרט תעמולה נאצי לא מוגמר, שצולם בגטו ורשה כחודשיים לפני חיסול הגטו. הסרט מביא ראיונות עם ניצולי הגטו וכן קטעי עדויות של ווילי וויסט, אחד מצלמי הסרט."שתיקת הארכיון" עוסק בסרט תעמולה נאצי שצולם בגטו ורשה, במאי 1942 , זמן קצר לפני שליחת רוב תושבי הגטו להשמדה בטרבלינקה. סרטים דוקומנטריים רבים השתמשו בקטעים קצרים מהסרט (לרוב באותם קטעים) ובעקבות השימוש בקטעים אלה, דימויים רבים הפכו בתודעה הציבורית למייצגים את החיים בגטו, וזאת מבלי להבין שמדובר בסרט תעמולה.

זהותם של יוצרי הסרט לא נודעה, כמו גם הסיבה להפסקת הפקתו בטרם הושלמה עבודת עריכתו.

רה"מ בנימין נתניהו על הסכם המעצמות עם איראן: טעות בקנה מידה היסטורי

בתוך שעה התראיין היום ראש הממשלה בנימין נתניהו לשישה כלי תקשורת משש המעצמות המנהלות את המשא ומתן עם איראן – ארה"ב, בריטניה, גרמניה, סין, צרפת ורוסיה

בריאיונות אמר ראש הממשלה נתניהו כי איראן מעוניינת בהסכם כניעה מהמערב ואסור לאפשר לה הסכם כזה. בראיונות הדגיש ראש הממשלה נתניהו כי ההסכם עם איראן צריך להיות דומה לזה שהושג עם סוריה – הסכם שכולל פירוק יכולות והוצאתן, בניגוד להסכם שמסתמן עם איראן שכולל השארת יכולות תחת פיקוח (פיקוח שהתגלה כבר בעבר כחסר יעילות). ראש הממשלה נתניהו הוסיף כי אסור לאפשר שלמשטר האייתולות תהיה פצצה גרעינית.