Czas kobiet

Laboratorium dobrego czasu i przyjemności!

Zapraszam na cotygodniowe zajęcia dla kobiet

Zapraszam na spotkania, podczas których uwolnisz się od stresu, obudzisz w Sobie odpowiednią ilość dobrej energii, aby spojrzeć na Siebie życzliwym okiem. Będziemy dobrze się bawić w dobrej atmosferze w gronie innych życzliwych Ci kobiet. Dostaniesz narzędzia pomagające skutecznie wzmocnić samopoczucie i z radością spojrzeć na Siebie. Szczęśliwe życie to życie szczęśliwych ludzi, którzy cenią każdą chwilę. Przyjdź i weź Sobie ile chcesz radości, spełnienia, przyjemności. Jeśli masz za dużo, to będziesz mogła się tym podzielić, a jeśli czujesz brak, to pozwolisz sobie przyjąć. Na zajęciach poznasz jak możesz krótkimi ćwiczeniami poprawić sobie nastrój, jak rozluźnić ciało poprzez ruch, muzykę, relaksację i taniec, jak puścić napięcia nagromadzone w tygodniu i jak polubić siebie bardziej. Będziemy ,,trenować" dobry, harmonijny ruch dla Twojego ciała, oddychać pełną piersią, aby rozluźniać się maksymalnie. Za każdym razem podejmiemy ważne tematy po to, aby skierować umysł na dobre tory i nabrać większej radości i chęci do działania lub po prostu bycia.


W każdy czwartek 19.00-20.30

Przyjdź wygodnie ubrana lub weź sobie coś na przebranie oraz swój koc i poduszkę, coś do pisania, zeszyt, dobry nastrój.


Gwarantuję dobrą porcję pozytywnych hormonów, przyjemność i dobrą zabawę.

Co warto wiedzieć?

Program tych zajęć jest wyjątkowy, bo jego celem jest zintegrowanie kilku ważnych obszarów związanych z dobrym samopoczuciem: ciała, umysłu, emocji. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń i technik jest tak dobrany, abyś mogła w łagodny sposób nawigować swoje życie ku obszarom, które wiesz, że czekają na ciebie. Techniki, które będą wykorzystywane podczas zajęć są dobre nawet dla kobiet w ciąży i pozwalają powrócić do równowagi, odzyskać wewnętrzny spokój i otworzyć się na kreatywność. Program wykorzystuje wiedzę z psychologii prenatalnej, nowoczesnej biologii, epigenetyki i neuroplastyki mózgu. Zajęcia mają charakter warsztatów rozwoju osobistego, ale nie są miejscem dla osób potrzebujących terapii medycznej, chociaż mogą jak najbardziej ją wspierać. Trenerka, członkini stowarzyszenia psychologii prenatalnej APPPAH Kasia Barszczewska wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia z psychologii prenatalnej wg. Birth into Being Eleny Tonetti-Vladimirowej stworzone przez 30 lat badań i doświadczeń związanych z ruchem świadomych narodzin. W świetle badań stało się jasne, jak najwcześniejsze doświadczenia z okresu formatywnego mają wpływ na postrzeganie świata w dorosłym życiu. Cotygodniowe zajęcia mają służyć w rozpoznawaniu i transformowaniu napięć w ciele oraz z wiązanej z nimi pamięci komórkowej. Mają również na celu budowanie pozytywnego punktu odniesienia dla życia w pełni, radości i satysfakcji.


Birth into Being - duchowa głębia narodzin.

Friday, Nov. 22nd 2013 at 10pm

56 Generała Władysława Andersa

Janów, Masovian Voivodeship

Jest to zaproszenie na dwudniowy warsztat w tzw. Polu Narodzin