6-Б група 1

автор Софія Кондратюк

Наша група 1

Я важаю, що наша група найкраща. До неї входять: мультиплікатор- Женя, психолог- Маша, режисер- Макс, літературознавець- Віка, ЗМІ- модератор- Саша, мовознавець- Соф'я, журналіст- Олесь та видавець- Соня.

Зарожевський Євген

Займається футболом протягом шести років, у ФК "ім. Льва Яшина". Приймає участь у чемпіонаті Києва з футболу. Його найкращий друг також навчається в ліцеї "Наукова зміна" у 6-Д класі. Це Ахмадулін Арсеній. Вони знайомі ще з дитячого садочка. Улюблений дитячий письменник - Всеволод Зіновійович Нестайко. Євген перечитав усі книжки цього автора. Його найулюбленіша книжка - "Тореадори з Васюківки".

Шипунова Марія

Захоплюється музикою, малюванням, декупажем, ліпкою. Вже 6 років ходить у музичну школу. З шкільних предметів Їй подобається німецька мова, англійська мова, українська мова та література. З книжок їй подобається читати Артура Конан Дойля, Жюля Верна, Всевелода Нестайка, Астрід Ліндгрен, також любить міфи та легенди різних народів. Її улюблена книги - "Брати Лев'яче Серце" (А. Ліндгрен) та "П'ятнадцятилітній капітан" (Ж.Верна).

Ковальов Максим

Захоплюється футболом, навіть колись грав у складі Динамо Київ U-10, але пішов з команди, бо несподобався тренер. Обожнює комп'ютерні ігри, де можна грати з друзями, наприклад: CS:GO, Payday 2 та інші. Має багато друзів, з якими грає в футбол, ходить в кінотеатр, кафе та інші місця. А також ходить на театральний гурток.

Шевченко Вікторія

Відвідує малювання, плавання, танці. В ансамблі «Веселад» танцює вже чотири роки. Також щосуботи ходить на уроки малювання до художньої студії. Найбільше подобається малювати аквареллю. Малюнки виходять дуже ніжними. Додатково вивчає німецьку та англійську. Подобається їздити до літніх дитячих таборів, а найулюбленіший – «Каштан». Любить віпочивати із сім'єю в Карпатах. Її тато, мама, молодша сестричка Софія і вона люблять кататися на гірських лижах. І взагалі любить подорожувати світом.

Бондаренко Олександр

Любить знімати відео на ютюб, займається футболом 5 років. Любить лазити по дахам будівель, або розглядати з самого високого поверху краєвиди. У нього багото друзів. У них з ними спільні погляді на життя та інтереси. А також любить грати в хокей.

Богданова Софія

Її улюблені предмети-це літератури, українська, англійська, німецька мови та фізична культура. Полюбляє плетіння гачком. Також займається спортивно-бальними танцями, куди ходить вже шість років. Вдома живуть три тварини: пес Гектор, кішка Бусінда,та равлик Ніклаус.

Романенко Олесь

Любить грати в футбол та заводити друзів. У класі любить з багатьма товаришувати. Вміє гарно грати в настольний тенніс. Його улюблена книжка "Кращий намет". Як звичайний хлопчик любить фізичну культуру.

Кондратюк Софія

Коли виросте, хоче стати актрисою. Вже третій рік займається у театральній студії та почала займатись плаванням. Любить співати, танцювати, писати історії, в'язати. Є собака Зіко та хом'як Нюша. Любить читати: "Гаррі Поттер", "Пеппі Довгапанчоха", "Полліанна".