טל קרישטל

קראטה

קראטה

קיוקושינקאי/קיוקושין היא שיטת קראטה המאופיינת במגע מלא. השיטה נוסדה בשנת 1964 על ידי מאסוטאצו אויאמה (1923-1994) שנולד תחת השם הקוריאני צ'וי יונג אוי. משמעות השם קיוקושינקאי ביפנית היא "החברה של האמת המוחלטת".

הקיוקושין פרץ דרך בכך שחוקיו מאפשרים בעיטות לראש ולרגליים, בניגוד לחוקי מרבית סגנונות הקראטה האחרים. הקיוקושין נחשב לסגנון לחימה יעיל ומציאותי יותר, המתאים במיוחד להגנה עצמית, כמו גם לשיפור עצמי ולהקניית משמעת עצמית..

לאחר שהמייסד אויאמה הדגים את יכולתו ברחבי יפן, הוקמו מכוני קיוקושינקאי בכל רחבי תבל. ב-1965 נפתח ה"הונבו" - המועדון המרכזי. כיום קיימות נציגויות לשיטה בכל העולם.

ביפן, לחם אוימה ביידים ריקות נגד פר בעל קרניים בקוטר של כ-10 סנטימטרים .לאחר קרב אימים, תלש אוימה את אחת מקרני החיה מן השורש.

בחרתי בתחום הזה מכיוון שאני מתעסק בו כבר 7 שנים וחצי והתחום הזה מעניין אותי בעיקר התחרויות שבודקות את היכולות שלך את מה שלמדת ויכולת להתמודד עם הלחץ של הקהל ובעוד שנה אני טס עם המאמן ועוד ילדים ליפן להלחם באליפות העולם ובחרתי בסרטון הזה מכיוון ש מה שקורה בסרטון יקרה בתחרות עולם ביפן לתחרות קוראים תחרות העולם לנוער ג'וניור 12-17 גילאים.

Big image
9 World Championship Kyokushin Karate

world championchip

Saturday, April 25th, 10:30pm

China