"המהפך של הלן" סרט

תקציר קצר על הסרט - "המהפך של הלן" :)

שלום לכל הקוראים!!!

אם אתם רוצים לצפות בסרט שיהיה גם מהנה, גם מרגש, בעל סיפור אהבה סוחף וכמובן שישאיר לכם חיוך רחב על הפנים :), אז הסרט הזה הוא בשבילכם!!! :


"המהפך של הלן" הוא אחד מסרטי הקומדיה שבויים בשנת 2004 על ידי השחקן, הכותב והבמאי האמריקני, גארי מארשל, בו מככבת בתפקיד הראשי השחקנית המפורסמת, קייט הדסון ובין השחקנים מככבים גם ג'ון קורבט, המגלם את הכומר החתיך ומנהל בית הספר בשכונתה של הדסון וג'ואן קיוזאק, המגלמת את האחות המבוגרת של הדסון, בעלת הנסיון בטיפול המשפחה והילדים.
הינה לכם תקציר קצר אבל מעניין של הסרט... :


הלן האריס (קייט האדסון) חולמת על החיים שתמיד חפצה בהם.
הקריירה שלה בסוכנות צמרת לדוגמניות, לצד דומיניק (הלן מירן), נוסקת בהתמדה. בימים, היא נמצאת בתצוגות אופנה, בלילות היא מבלה במועדונים הכי לוהטים של מנהטן. אבל אז, טלפון אחד משנה את חייה לחלוטין. הלן מגלה לפתע כי עליה להשגיח ולקבל אחריות הורית על שלושת ילדי אחותה בגילאים חמש עד חמש עשרה. המהפך מתחיל ברגל שמאל, כי עם כל הכבוד, ויש כבוד, למעמדה כאשת העולם הגדול, מה לה ולהשגחה על שלושה ילדים. הזוהר נעלם בין לילה ויצר האמהות מתחיל לבצבץ באופייה של אשת העסקים הזוהרת, העוברת שינוי גדול של מאה ושמונים מעלות. הדודה הכי קולית בעולם מגלה שלגמור את הלילה בשלוש בבוקר לאחר מסיבת ריקודים סוערת, עומד בסתירה למעמדה החדש כאם אחראית שחייבת להביא את ילדיה לבית הספר בזמן - עובדה אחת מני רבים שאחותה המבוגרת ג'ני, (ג'ואן קיוזאק) רק נהנית להטיח בפניה. לתמיכה בלתי צפוייה, זוכה הלן מהכומר החדש והחתיך של השכונה – דן פרקר (ג'ון קורבט), המנהל במקרה את בית הספר בו לומדים שלושת הילדים ויחד אתו היא מבינה כי עליה להחליט בין החיים אותם היא אהבה עד היום, לאהבת חייה....

נו , מה אתם אומרים, אהבתם ?המהפך של הלן :)

Big image

לחצו על הקישורים הבאים כדי לקבל קצת מידע על הכוכבים!

רק לפניי שתצפו בסרט...... בואו תראו את הטריילר המקסים שלו !!!

Raising Helen - Trailer

ועכשיו... מספר תמונות מהסרט :)

אז זה הכל :)

מקווה שהכרתם בסרט מהנה, מרגש ופשוט מצחיק, כפי שאני הכרתי !!!

תהנו!