TYLKO praca czy AŻ praca?

Kochaj albo.... ZMIEŃ

KATARZYNA KUBIT

Witaj :-)

Pracuję z osobami, które czują, że nie mają serca do tego, co robią zawodowo. Pomagam im wprowadzić takie zmiany, które pozwolą im z radością w sercu poczuć, że są właściwymi osobami na właściwym miejscu i robią to, do czego są stworzone :-)


Jeżeli i Ty jesteś w podobnej sytuacji i czujesz silną potrzebę zmiany zawodowej „z sercem”, to mam dla Ciebie kilka dobrych wiadomości.


Po kolei:

Pierwsza, uspokajająca: podążanie za głosem serca wcale nie musi się kłócić z głosem rozumu i to w życiu zawodowym również! :-D Można pracować i z głową i z sercem. I warto, wierz mi.

Druga to taka, że zmiana, owszem, wymaga wysiłku (i czasu) jednak nie musisz przechodzić przez nią sam. Możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia! I również warto. Przetestowałam.

A trzecią dobrą wiadomością jest to, że są urodziny Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu. A jak są urodziny, to są i…. PREZENTY! Właśnie tak :-)


Specjalnie z okazji trzecich urodzin KCPiC mam dla Ciebie dwa prezenty:


1) Możesz skorzystać z 45min. gratisowej konsultacji ze mną przez telefon lub skype, z której wyniesiesz konkretną wartość dla siebie w Twojej indywidualnej sytuacji zawodowej. Doświadczysz bezpośrednio na sobie działania coachingu, dowiesz się, co oferuję w mojej pracy, na ile to jest dla Ciebie i czy ew. chciałbyś podjąć się dalszej współpracy ze mną. Ja również zorientuję się, czy i jak mogę Ci pomóc :-)


Do końca czerwca mogę przyjąć ograniczoną ilość osób na indywidualną gratisową konsultację, dlatego jest to oferta tylko dla tych, którzy czują palącą potrzebę wprowadzenia zmiany (czy to radykalnej, umiarkowanej czy "liftingu", ale ZMIANY) w obszarze zawodowym, a do tej pory nie dali rady przeprowadzić jej samodzielnie i chcą się przekonać, jak coaching ze mną może im to umożliwić.


2) Możesz wziąć udział w organizowanych przeze mnie w czerwcu stacjonarnych warsztatach pt. Kochaj albo zmieńszczegóły poniżej :-)


WARSZTAT Kochaj albo ZMIEŃ - o zmianie zawodowej


Kiedy: termin 1: 04.06.2016, godz. 10.00-12.30

termin 2: 11.06.2016, godz. 10.00-12.30


Gdzie: Szkoła Języków Obcych Level, ul. Górnych Wałów 22, Gliwice

Dla kogo?

  • Poważnie zastanawiasz się, na ile Twoja obecna praca jest bliska Twojemu sercu i czy w ten sposób chcesz pracować przez kolejne... X lat?
  • Chcesz zmiany zawodowej, ale nie wiesz dokładnie, na czym by ona miała polegać? Nie wiesz, jak się do niej zabrać?
  • Zastanawiasz się, czy praca dająca Ci pełnię satysfakcji jest dla Ciebie w ogóle możliwa?
  • Wiesz, jak byś chciał/a pracować, ale zmiana budzi Twoje obawy? Zastanawiasz się, jak wpłynie ona na pozostałe obszary Twojego życia?


Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na któreś z tych pytań, to ten warsztat JEST DLA CIEBIE


Co wyniesiesz?

  • Zyskasz trzeźwą ocenę Twojej obecnej sytuacji zawodowej oraz tego, jak determinuje ona pozostałe obszary Twojego życia
  • Ustalisz priorytety w zmianie, czyli co dla Ciebie w pracy jest WAŻNE
  • Uwierzysz, że możesz dokonać zmiany, której chcesz
  • Zidentyfikujesz i złagodzisz źródła oporu przed zmiana, której chcesz.
  • Ustalisz dla siebie Twój pierwszy krok w kierunku pracy, jakiej pragniesz :-)


Oplata składkowa za warsztat 30zł.


Dostępne są dwa terminy warsztatu. Na 1 warsztacie jest miejsce dla maks. 20 osób. Więc kto pierwszy, ten lepszy :-)


Aby umówić się na gratisową konsultację lub zarezerwować miejsce na warsztacie, napisz do mnie maila na adres: k.kubit@op.pl. Rezerwując miejsce na warsztat, podaj termin, na który się zapisujesz.


Jeżeli już jakiś czas zastanawiasz się nad zmianą zawodową, nie czekaj, aż bezproduktywnie minie Ci kolejny rok. Podejmij działanie. Samo nic się nie zmieni. Zrób sobie prezent i przyjedź na warsztat lub zapisz się na konsultację.


Serdecznie zapraszam! :-)


Kasia

Last but not least, moje oficjalne bio: Katarzyna Kubit

Jestem międzynarodowo akredytowanym coachem APC (Accredited Practitioner Coach) przy International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M), absolwentką największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie Noble Manhattan Coaching – certyfikat PCD (Practitioner Coach Diploma) oraz studiów podyplomowych Coaching - jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania przy Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Obecnie w trakcie certyfikacji coacha kryzysowego.

Specjalizuję się w coachingu zmiany zawodowej: m.in. tematyce satysfakcji z pracy, zmiany jak i rozwoju obecnej ścieżki zawodowej, przyrostu kompetencji oraz w przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Pracuję również z osobami w kryzysie na tle wypalenia zawodowego.


referencje dostępne na www.dobrycoach.pl/coach/katarzyna-kubit