קיימות או נמות!

אין לנו כדור אחר. שמרו עליו טוב!

ישנן דרכים רבות לעזור לכדור הארץ. עזרו לנו באחת מהדרכים הבאות:

מחזור- מחזרו נייר, בקבוקי פלסטיק, פחיות, בקבוקי זכוכית, שקיות ועוד. אל תתעצלו והשליכו כל דבר למקום המתאים ולא לפח הרגיל!

שימוש חוזר- השתמשו שוב במוצרים כגון בגדים, נייר (לכתוב משני הצדדים), שקיות ועוד. אל תשליכו לפח מוצר שהשתמשתם בו פעם אחת! השתמשו בו שוב או תהיו יצירתיים והפכו אותו למשהו חדש!

הפרדת אשפה- הפרידו את האשפה לפחים השונים (פסולת אורגנית, נייר, פלסטיק ופסולת רגילה) ועזרו לנו להפחית את כמות הפסולת שנמצאת במזבלות ומזהמות את כדור הארץ!

הצטרפו למאבק שלנו לשמירה על כדור הארץ!

דברים פשוטים שכולנו יכולים לעשות כדי לתרום למאבק על שמירה על כדור הארץ:

1. אל תיסעו ברכבים פרטיים- סעו באוטובוס, רכבת, אופניים, תעשו הסעות עם חברים או תלכו ברגל. כל אחת מהדרכים האלו תורמות לכדור הארץ ומפחיתות את כמות הפחמן הדו חמצני ותורמות למניעת הגדלת החור באוזון.

2. צמצמו בצריכת חשמל- כבו את האור כשאתם יוצאים מהחדר ואל תדליקו את המזגן לפני שאתם יוצאים כדי שיהיה לכם נעים כשתחזרו. הקפידו להשתמש בחשמל שאתם זקוקים לו ולא מעבר. תהליך ייצור החשמל הוא מאוד פוגע בסביבה וככל שנמעיט בצריכתו, כך נעזור לכדור הארץ יותר.

3. היו צרכנים נבונים- אל תקנו 6 חבילות חטיפים רק כי יש מבצע, כשהתכוונתם לקנות רק 1. אל תשכחו שאתם לא רק מבזבזים כסף, אלא גם העטיפות פוגעות באיכות הסביבה, ולעיתים רבות המוצרים נזרקים לפח. היו צרכנים נבונים ותקנו רק את מה שאתם זקוקים לו.