נבחרת הסייבר של "משה שרת"

יוצאים לדרך....

תלמידי בית הספר וצוות המורים נרתמו כולם בהתלהבות לקראת ההשתתפות באליפות הסייבר הלאומית באמצעות תוכנת code monkey

בית הספר "משה שרת" מקדם חדשנות וחשיבה טכנולוגית ומאפשר לתלמידים הזדמנויות למידה רבות המשלבות את מיומנויות המחשב והמדיה. כל תלמיד בבית הספר לומד שעתיים שבועיות יצירה מתוקשבת ויישומי מחשב.

עם תחילת המסע והתחרות חדר המורים כולו נחשף והתנסה במשחק ובשלבי התכנות השונים כשצוות התקשוב הנמרץ מוביל, מקדם ומדריך. בהמשך, כל התלמידים בבית הספר נחשפו בשיעורים לשפת התכנות, ללימוד המהלכים והתחילו לתרגל במסגרת השיעורים וגם בשעות אחר הצהריים בבית. מעבדת המחשבים נפתחה גם בהפסקות לעודד תרגול. כל המחשבים בכיתות נפתחו לרשות התלמידים ובכל הפסקה לא נמצא מחשב אחד פנוי.

Big image

ימי שיא ולמידה מחוץ למסגרת הזמן והמקום

ימי שיא מיוחדים נערכו באווירה חגיגית לשכבות ג' ד' ולשכבות ה' ו ' בנפרד תחת הכותרת "Monkey day" - נערך מרתון בית ספרי, יום חוויתי בו התלמידים הגיעו אפילו מחופשים ועם אביזרים ליצירת אווירה מתאימה...

מדי יום פורסם עדכון לגבי מיקומו של בית הספר בשלבים השונים – תחושת השייכות והגאווה גאתה מדי יום...

התקיימו שיעורים מגוונים ומעניינים בהם הילדים תרגלו והתקדמו בפתרון השלבים כשהורים רבים הגיעו לעזור וללוות את התלמידים גם במהלך השיעורים בבית הספר. שיתוף הקהילה היה חלק משמעותי בתהליך כולו.

נבחרת הסייבר מתגבשת

נבחרת סייבר צעירה הוקמה והתגבשה עם הזמן כשהתלמידים שהצליחו להגיע לשלבים גבוהים עזרו וקידמו את שאר התלמידים בכיתה, נוצרה אווירה של שותפות ואחריות הדדית וניכר הרצון הרב של כל התלמידים כולל תלמידי כיתת החינוך המיוחד להגיע לשלבים הגבוהים של התחרות...

על מנת לקבוע את התלמידים שייצגו אותנו בתחרות נערכו סימולציות ותחרויות בהם נבדקו מהירות, שליטה ויכולת כשבסופם נבחרו 4 תלמידים מובילים מכתות ג-ד.

תלמידים אלו השתתפו בסדנת האימון שנערכה בכפר סבא וממשיכים לתרגל ולהתעמק ברזי שפת התכנות על מנת ליצור שלבים בעצמם בסיוע צוות הורים המקיימים שעורים מרוכזים בכיתה לאחר יום הלימודים עד שעות אחר הצהרים.

יום אימון בכפר סבא

נבחרת הסייבר

בברכת הצלחה

מנהלת בית הספר, רוית סירי

וצוות התקשוב- פזית אהרוני- רכזת תקשוב, ליאור בורי- מורה ליצירה מתוקשבת ומוביל התחרות

ודלית שגב- מורה לישומי מחשב

מברכים להצלחה את הנבחרת בגמר תחרות אליפות הסייבר הלאומית.