WORKSHOP’A GEL!

at Koza Dönüşüm ve Özgürleşme Merkezi - Istanbul - TURKEY

Kendinize güveninizi daha çok kazanmak, içinizdeki potansiyelin ve yaşamınızdaki olasılıkların daha çok farkına varmak, gücünüzü arttırmak istiyorsanız bu workshop tam size göre!

Big image

Şamanizm, Ruhsal Şifalanma, Gizemli Dövüş Sanatı, Psiko Enerjik Tiyatro, İlişki Yönetimi

Gelin, 8-9 Kasım hafta sonunda, şamanik geleneklerin eski tekniklerini, modern yöntemleri, yogayı ve dünyadaki son bilimsel keşifleri birlikte deneyimleyelim!

Bu iki günde, ana olarak sağlık ve sağlık problemleri konusunda çalışacağız. Şamanik geleneklerden gelen ritüellerle kişinin kendisiyle nasıl çalışabileceğini, kişisel gücünü, farkındalığını nasıl arttırabileceğini anlamasına yardımcı olacağız. Güveninizi kazanmanızı ve insanlarla olan etkileşimlerinizi kontrol etmenizi sağlayan gizemli dövüş sanatını pratik edeceğiz. Bir de muhteşem bir psikolojik güçlenme aracı olan Psiko Enerjik Tiyatro’yu!

Hazır mısınız?

Workshop’ımıza gelin!

İçerik

8 Kasım Cumartesi

11:00 am - 1:00 pm Gizemli Dövüş Sanatı – Özgüveni ve yaşam enerjinizi arttırmanın bir yolu – Meditatif Kata ve Çakraların aktivasyonu uygulamaları.

1:00 pm – 3:00 pm Psiko Enerjik Güçlendirme ve Koruma – Gizemli Dövüş Sanatı

İnsanlarla ilişkilerdeki enerji alışverişi ve ‘saldırı’lar. Etkileşimlerdeki enerji alışverişlerinin nasıl anlaşılacağı.

3:00 pm – 4:00 pm Öğle Molası

4:00 pm – 6:00 pm Şamanik Gelenek – Şamanizmin 4 dünyasının anlatımı (Sibirya geleneği) Bunun bizim kişisel gelişimimize nasıl yardımcı olacağı.

6:00 pm – 8:00 pm Şamanik Yolculuk – Kişinin kim olduğunu ve içsel dünyasına giden yolu bulmasına yardımcı olan bir meditasyon.

9 Kasım Pazar

11:00 am -1:00 pm Ruhsal Şifalanma – “Hastalıkların nedenleri” – Sağlığın ve hastalıkların temel prensiplerini anlamak yalnızca kendi sağlığınızı ele almanıza değil aynı zamanda çevrenizdeki kişiler için de bir şifacı olmanıza yardımcı olacak.

1:00 pm - 3:00 pm Ruhsal Şifalanma - 4 Elementi (toprak, su, hava, ateş) kullanarak yapılan bir şifalanma ritüeli

3:00 pm - 4:00 pm Öğle Molası

4:00 pm – 6:00 pm İlişki Yönetimi - İnsanlar ilişkide neden acı çeker? Evlilikte ya da ilişkide eşlerin birbiri arasındaki etkileşimi yöneten ana prensipleri anlamak.

6:00 pm - 8:00 pm Psiko Enerjik Tiyatro – Çok ilginç ve eğlenceli bir tiyatro oyunu ile ilişkilerdeki değişik rollere girme uygulaması. Tiyatro özünde, bilincin gelişimindeki en eski spiritüel yollardan biridir. Günümüzde bilinen bir çok tipi var. En eskisi, Şamanik tiyatroydu ve gerçekte kötü ruhlardan arınmak, avlanmada başarılı olmak, bir köyden şeytan çıkarmak vb. konularda yapılan spiritüel bir ritüeldi. Bu eski yöntemlerde saklı olan çok derin bilgiler vardır. Aynı zamanda Çin, Japon, Hint, Babil, Yunan, Mısır ve pek çok farklı eski medeniyetin bilinen eski tiyatroları vardır.

Workshop’a katılmanız size ne fayda sağlayacak?

 • İlişkilerinizi, sağlığınızı, canlılığınızı ve kişisel gücünüzü iyileştirmek için gerçek zamanlı, günlük uygulamalar,

 • Yaşamınızı iyileştirmek ve hedeflerinizi başarmak için kullanacağınız, size güven verecek bir enerjik güçlendirme,

 • Ruhsal gelişiminizde ilerleme,

 • Mutluluğunuzun önünü tıkayan engelleri (ve bunları yok edecek yöntemleri) anlama, psikolojik, zihinsel ve ruhsal olarak büyüme

 • Her seviyede daha sağlıklı olma

 • Aileniz, işiniz ve evliliğinizde daha iyi ilişkiler,

 • İç ve dış dünyanızda değişim ve dönüşüm,

 • Telepati ve duyularınızla algılama gibi yeteneklerinizi açma

 • Yaşama arzusu, mutluluk ve neşe hissi,
 • Ve herkese göre değişen, burada sayamayacağımız kişisel faydalar ve kişinin kendine göre alacağı ruhunun hediyeleri...

Yer: Koza Dönüşüm ve Özgürleşme Merkezi

Saturday, Nov. 8th, 11am to Sunday, Nov. 9th, 8pm

Hacı Mehmet Efendi Sok. Selamet Apt. A Blok No: 4 Kat: 2, D: 8 Selamiçeşme Kadıköy / İstanbul

  • Katılım ücreti 150 Euro’dur.
  • Erken Kayıt 120 Euro! 14 Ekim’e kadar kayıt yaptıranlar için katılım ücreti, erken kayıt fırsatı ile 120 Euro’dur. Fiyatlara KDV dahil değildir.
  • Kayıt için son gün 24 Ekim 2014’tür.
  • Katılım için kayıt yaptırmanız ve katılım ücretinin yarısını yatırmanız gerekmektedir. (75 Euro ya da erken kayıt için 60 Euro.) Kayıt ücretini yatırarak 31 Ekim 2014 tarihine kadar bilgi vermeksizin workshop’a katılmayan kişilerin ücretleri iade edilmeyecektir.
  • Bilgi ve kayıt için lütfen Hande Arabacıoğlu ile iletisim@kozadonusum.com ya da 02163557509’dan iletişime geçiniz.