Obfitości, harmonii, pokoju na Nowy Czas na Nowej Ziemi!

Moc serca niech będzie z Wami!

Do przyjaciół Auli Sztuki Świadomych Narodzin

Kochani przyjaciele,


Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna, że mogłam was spotkać, współpracować i podziwiać każdego za swoją wyjątkowość, prawdę, piękno!!!


Na Nowy Czas życzę Wam, abyście doświadczali cudownej mocy miłości i prawdy i mocy Siebie Samych!!! Życzę nam wszystkim odwagi BYCIA SOBĄ I REALIZOWANIA SWOICH MARZEŃ. Niech ten rok płynie w rytmie waszych kochających serc, w manifestacji waszego potencjału. Niech Wielka Kosmiczna Obfitość zasila wasze działania. Niech zaleje was fala niezwykły, sprzyjających przypadków, spotkań z przyjaciółmi, pomnażania obfitości i wdzięczności za każdą chwilę, w której odkrywacie Siebie w swojej unikalnej pełni! Niech ten rok będzie pod hasłem mocnego doświadczania obfitości każdej chwili w harmonii, pokoju. Abyśmy tworzyli nasze projekty, relacje, celebrowali swoje życie w najlepszy sposób, pamiętając kim naprawdę jesteśmy.

Życzę sobie i Wam pełnego zaufania to swojego życia, wiary w Siebie i dzielenia się tym, co jest naszym największym darem, którym możemy działać na rzecz harmonii, obfitości i pokoju na Ziemi...

Abyśmy czuli błogość, naturalność, ciepło serc, przyjemność w ciałach!!! - tak jak ta niedźwiedzia gromadka...

POLAR BEAR LOVE: Cute polar bear cubs lovin' up their mamma