ספורט-מכבי חיפה

כדורסל+כדורגל

התחלה חדשה?

מכבי חיפה הביסה השבוע בביתה "סמי עופר" 4-0 את מכבי פתח תקווה של המאמן רן בן שמעון שניצחה כמה ימים לפני זה בגמר"גביע הטוטו" את קריית שמונה. השחקן הבולט במשחק היה הקפטן יוסי בניון שכבש שער בסוף המחצית הראשונה ובישל שני שערים לחלוץ אלירן עטר(שהוסיף צמד משלו) שאחד מהם היה בישול פנטסטי שמזכירים את הימים היותר טובים של יוסי בניון. בנוסף הבקיע גם קשר הרכש החדש גילי ורמוט שהגיע אל חיפה ממכבי תל אביב לאחר שלא התאקלם שם, ובנוסף עקץ אותם בכך שאמר:"הכריחו אותי לעבור למכבי תל אביב"

היסטוריה!!!!!

מכבי חיפה הביסה את מכבי תל אביב בכדורסל

משחק כזה לא רואים כל יום שמכבי תל אביב מקבלת על ראשה 91 נקודות לעומת 56 שהיא קלעה בעצמה( כאמור ההשפלה הגדולה בהיסטוריה) ואפשר להגיד בפה אחד שזו הקבוצה הגרועה של מכבי תל אביב בהיסטוריה שלה.

לקבוצות קלעו:קלעו למכבי חיפה: דיברתולומאו 22 נק' (5 מ-7 לשלוש), גרגורי ורגאס 21 נק' (10 אס'), וויל גרייבס 17 נק', רג'ינלד באקנר 13 נק' (8 רב'), רנה רוז'ו 7 נק', עוז בלייזר 5 נק', חנן קולמן 4 נק' ואלכס צ'וברוביץ' 2 נק'. קלעו למכבי ת"א: אלייז'ה מילסאפ 15 נק', דראגן בנדר 12 נק', גיא פניני 6 נק', דגן יבזורי 5 נק', גל מקל, אייק אופייבו ואיתי שגב 4 נק', טיילור רוצ'סטי 2 נק' ויוגב אוחיון נקודה.