Niebo dla Każdego

wykład / opowieść o prawdziwej pasji

URUCHOM TRZECI WYMIAR czyli JAK TO SIĘ ROBI W NIEBIE

Większość życia poruszamy się praktycznie wyłącznie w dwóch wymiarach - do przodu, do tyłu, w prawo i w lewo. A więc płasko, jak na kartce papieru. Przyklejeni do podłoża, odwzorowujemy teren.

Umiejętność latania to umiejętność samodzielnego wykorzystania trzeciego wymiaru. Zmieniając naszą perspektywę patrzenia na świat, zmieniamy - niejednokrotnie dość gwałtownie - naszą świadomość. Latanie to nie sport ekstremalny, to zmiana postrzegania świata, sposób na poszerzenie własnej świadomości. I nie ma mowy tu o przenośni – zmieniając nasze poruszanie się z codziennego 2D w 3D powstają w naszej głowie zupełnie nowe połączenia neuronowe, kompletnie inne niż wszystko do tej pory. Nie przypadkiem latanie porównywane jest do snu czy stanu medytacji.

Big image

LATAĆ KAŻDY MOŻE czyli JAK SAMEMU ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z POWIETRZEM

10 stycznia, 11.00 -15.00 - Sieciówka, ul. Irysowa 3a, Warszawa

ZAGADNIENIA

Na warsztacie dowiesz się podstawowych informacji jak to się robi, jak się zaczyna, jakie są sposoby by latać, jak latać najtaniej, gdzie można latać, jak daleko i jak wysoko można polecieć, co jest potrzebne do nauki latania, jakie są różnice w lataniu na paralotniach, paralotniach z napędem i motoparalotniach, jakie są ograniczenia, oraz do jakich celów, jak i gdzie można wykorzystać sprzęt motoparalotniowy.

FLYCAR czyli NIEZALEŻNY I MULTIUNIWERSALNY POJAZD PRZYSZŁOŚCI

Połączenie samochodu i samolotu jest rewolucyjnym i zupełnie nowatorskim rozwiązaniem, o którym entuzjaści lotnictwa marzyli od początków awiacji. Flycar jest całkowicie niezależny zarówno od infrastruktury, potrzeb lotniskowych, hangarowych jak i asysty dodatkowych osób.

Big image

ZASTOSOWANIA PRAKTYCZNE

TRYB NAZIEMNY: Umożliwia jazdę po typowych drogach, bezdrożach oraz całkowicie dzikich terenach.

TRYB POWIETRZNY: Błyskawiczne podłączenie skrzydła przemienia pojazd terenowy w pojazd powietrzny, co umożliwia prawdziwe i ekscytujące latanie. Zmiana trybu jazdy w tryb latania trwa jedynie kilka minut.

TRYB NAWODNY: Uniwersalna bryła pojazdu, bez specjalnych przeróbek czyni go zdolnym do poruszania się również na wodzie. Założenie specjalnych pływaków lub wyposażenie w platformę umożliwia przemianę FLYCAR’a w niezwykle manewrowy pojazd nawodny.

TRYB ZIMOWY: Zamontowanie na koła płóz śnieżnych w warunkach zimowych, pozwala na pokonywanie niedostępnych i pokrytych śniegiem bezdroży.

FLYCAR może pełnić rolę pojazdu ratunkowego, patrolowego, transportowego, sportowego, turystycznego jak i wielu innych.

CO ZYSKUJESZ BIORĄC DZIAŁ W WARSZTACIE?

Poznasz pasjonatów trzeciego wymiaru, którzy prawdopodobnie zarażą Cię swoją pasją, a może nawet zabiorą w powietrze.

Otrzymasz wiedzę pozwalającą na rozpoczęcie samodzielnej przygody z trzecim wymiarem.

Otrzymasz przepustkę do nieba – bilet z warsztatów staje się 50% zniżką na lot motoparalotnią . Standardowy koszt 15 minutowego lotu to 200zł, z biletem z warsztatów to jedynie 100zł. Możesz również użyć go, jako prezentu dla osób trzecich. Zniżka jest ważna przez najbliższe 4 miesiące od daty warsztatu. Konieczna telefoniczna rezerwacja lotu.

I najważniejsze. Jeśli w przeciągu 3 miesięcy od warsztatu zapiszesz się na kurs latania na motoparalotniach, a w przeciągu 6 miesięcy ukończysz go, uzyskasz mega zniżkę na szkolenie. Dla osób biorących udział w warsztacie zapewniamy upust w wysokości 1000zł na pełne szkolenie motoparalotniowe!!! Pełen kurs trwa ok. 8-10 dni, kosztuje 4500zł, z biletem z warsztatów jedynie 3500zł. Można zrobić go za jednym razem lub rozłożyć w czasie, ustalając indywidualne zajęcia z instruktorem. A po szkoleniu i zdanym egzaminie państwowym na licencję pilota - Świadectwo Kwalifikacji Pilota Motoparalotni można już samodzielnie latać… Szkolenia i loty prowadzimy głównie w Wielkopolsce, ale również w wielu innych miejscach na świecie.

Cena

Udział w spotkaniu wynosi 50 zł.


Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 25 zł.

Konto: Alicja Kasprzak nr 09114020040000380244777272

Tytuł: Niebo dla Każdego


Więcej informacji: alkasprzak@poczta.onet.pl lub tel. 790- 77 -76 -75 (Alicja)

Do zobaczenia!

Prowadzący - Tomasz Chudziński

Propagator latania, podróżnik, instruktor paralotniowy, konstruktor nowatorskich multipojazdów, organizator szeregu eventów lotniczych /Pierwszy przelot paralotni przez Bałtyk, Loty w Babilonie, Klucz Wolności - Wolny Tybet itd.


Więcej informacji znajdziesz na www.flycar.eu

Współorganizator - Magdalena Zielezińska - Pracownia Ekomotywa

Pracownia Realizacji Ekologicznych i Artystycznych

Sieciówka

Spotkania odbywają się w Sieciówce nie bez powodu. To miejsce w którym życzliwość i radość wspólnego bycia łączy się z efektywnością i dynamiką. Jest to wyjątkowa przestrzeń i środowisko dla ludzi, którzy są pionierami tego co nowe.Więcej można przeczytać TUTAJ