Współpraca dla szkół językowych

Program partnerski Smart Prospects

Generujemy zysk

Zapraszamy Partnerów biznesowych do współpracy! W jej ramach oferujemy 1000zł za każdego poleconego ucznia, który dostanie się z nami na studia, oraz aż 25% zarobków poleconych partnerów.


Wspolprace mozna zaczac bardzo latwo. Wystarczy ze polecona osoba rejestrujac sie na serwisie wskaze Ciebie jako partnera polecajacego. Od tej pory wszelkie wynagrodzenia zwiazane z jej rekrutacja, badz partnerstwem beda przyznawane Tobie, nawet jezeli nie bedziesz mial z ta osoba kontaktu.


Jezeli jestes bardziej ambitny i masz dostep do potencjalnych studentow badz do innych osob ktore taki dostep maja, mozesz zbudowac wlasna siec partnerow i rekrutantow ktora bedzie generowala staly przychod.


Zarobki moga sie wachac od kilku do kilkudziesieciu tysiecy zl w skali roku, zaleznie od zaangazowania.


Z wyrazami szacunku,


Mariusz Kos i Łukasz Siemiątkowski

Założyciele Smart Prospects


tel: 22 208 38 63

e-mal: info@sp.edu.pl

online: www.sp.edu.pl

Przystepnosc studiow

Big image

Edukacja wyższa w Polsce jest niedofinansowana, niekonkurencyjna i nie przygotowuje do wymagań rynku pracy. Dlatego promujemy lepszy, osiągalny wybór.

Wbrew powszechnemu mniemaniu, studiowanie w UK nie jest trudne ani kosztowne. Studia te rozwijaja pasje i zainteresowania, tak aby student byl jak najlepszy w danym kierunku i znalazl prace w zawodzie natychmiast po skonczeniu kierunku.

Niektore zalety:


  • Zajecia w duzej mierze dobierane sa przez studenta, tak aby rozwijal sie w kierunku ktory najbardziej go interesuje w danym profilu studiow.
  • Czesne oplacane jest z pozyczek ktore student splaca po zakonczeniu studiow i znalezieniu pracy o wynagrodzeniu minimum 20 tys funtow w UK, badz 14 tys funtow w Polsce.
  • W rozpoczeciu kariery po studiach czy znalezieniu platnego stazu pomagaja same uczelnie.
  • Wszystkie uczelnie dysponuja tanimi akademikami w ktorych znajdzie sie miejsce dla kazdego nowego studenta.
  • Po dostarczeniu kilku dokumentow, proces rekrutacji jest CALKOWICIE prowadzony pomiedzy SmartProspects a sama uczelnia.
  • Studenci maja bardzo latwy dostep do rynku pracy. Dzieki temu moga utrzymac sie sami, oraz odlozyc wystarczajaco pieniedzy na wakacyjne podroze. Jako iz studia sa bardzo elastyczne, a pracodawcy wyrozumiali, nie ma problemow z dopasowaniem godzin pracy do grafiku studiow.
  • Jako iz student jest klientem uczelni, wszelkie jego uwagi, problemy i skargi sa rozpatrywane z najwieksza uwaga. "Student advisors" dbaja o zadowolenie i bezpieczenstwo podopiecznych, aby Ci mieli najbardziej optymalne warunki do rozwoju.

Nasza rola

Dzieku kontraktom z angielskimi uczelniami, nasz zespół gwarantuje partnerom niezbędne wsparcie a uczniom usługę najwyższej jakości całkowicie za darmo, 7 dni w tygodniu:

· analiza możliwości i konstrukcja potencjalnych ścieżek studiów

· wybór najodpowiedniejszych uczelni i kierunków studiów

· pomoc w przygotowaniu i edycji wszystkich dokumentów

· uzyskanie finansowania na studia

· wybór i aranżacja zakwaterowania

· wszelkie sprawy związane z przyjazdem i aklimatyzacją

· mentoring akademicki w trakcie studiów

· planowanie kariery

Rola partnerow

Przegadac role partnerow aby byla minimalna i bardzo jasna. Najlepiej zaadresowana jednym informatorem.

Partner ma sie czuc dobrze z tym ze jest czescia Smart Prospects i wysyla studentow za granice.

- zainspirowac nastolatka ze studia w angli sa fajne

- znac podstawy edukacji w UK

- zachecic do zlozenia aplikacji tak aby SmartProspects moglo sie nimi zajac

Dolacz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.


Z pewnością mają Państwo kilka pytań przed rozważeniem potencjalnej współpracy. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.


Serdecznie pozdrawiamy,


Zespół Smart Prospects