Мій родовід

Підготував Линько Павло

Мої батьки

Моя мама Нагорняк Анна Володимирівна. Народилася 30 серпня 1978 року на Волині у містечку Володимир-Волинський. Навчалася в 3-ій школі. Після закінчення школи переїхала до Києва, та поступила до Київського національного Університету імені Т. Шевченка на економічний факультет. Після закінчення університету працювала головним спеціалістом у КМДА. У 1999р. звільнилась та влаштувалася помічником-консультантом народного депутата України. У 2008 році поступила в Академію Державного Управління при Президенті України. Після отримання другої вищої освіти продовжила працювати у ВР.
Мій тато Линько Юрій Володимирович. Народився 15 квітня 1975 року на Вінничині у смт Томашпіль. Навчався у другій школі. Після закінчення школи переїхав до Києва, та поступив до Київського Національного Університету імені Т. Шевченка на воєнно-економічний факультет. Після закінчення університету працював головним менеджером компанії ГЕПАРД. У 2003 році відкрив власний бізнес.

Моя бабуся

Моя бабуся Нагорняк Анастасія Станіславівна. Народилася 1 січня 1941 року у місті Красилів Хмельницької області. Навчалась у першій школі. Після закінчення школі навчалась в Київському Торгово-економічному інституті. Після закінчення інституту працювала директором магазину ДИТЯЧИЙ СВІТ.

Мій дідусь

Мій дідусь Линько Володимир Кирилович. Народився 15 лютого 1950 року у смт Томашпіль Вінницької області. Навчався у першій школі. Після закінчення школи навчався у Вінницькому Педагогічному інституті. Після закінчення інституту працював директором школи.

Мої сестри

Моїх сестер звати Настя та Оля. Вони ходять до дитсадка. Настя 2009 року народження ( 5 років ). Оля 2011 року народження ( 3 роки ).

Історія мого міста

Місто Київ - столиця України, одне з найбільших міст Європи. Заснований наприкінці 5 століття князем Києм на честь якого назване місто. Розташований Київ у північній Наддніпрянщині. У місті протікає річка Дніпро. Київ має два береги, які розділяє Дніпро. Береги з'єднують 8 мостів. У Києві налічується 10 районів, з яких 7 розташовується на правому березі, а 3 - на лівому. У Києві розташовується найбільший метрополітен в Україні ( 3 гілки ).

Мій сімейний рецепт

Мій сімейний рецепт це борщ з грибами. Ця страва передається з покоління в покоління. Її рецепт дуже простий:

Картопля - 600 г

Помідор - 300 г

Квашена капуста - 200 г

Цибуля - 2 шт

Корінь сельдерею - 100 г

Морква - 2 шт

Сіль, перець

Буряк - 2 шт

Гриби заморожені - 200 г

Петрушка - 20 г

Лимонний сік - 2 ст. ложки

Олія - 1 ст. ложка

Способ приготування :

Зварити картоплю.

В окремій каструлі зварити гриби.

Після приготування грибів пересипати їх до основної каструлю.

Підсмажити буряк, моркву, сельдерей.

Після приготування пересипати все в основну каструлю та засипати квашену капусту.

Доварити 10 хвилин на маленькому вогні.

Все, страва готова!

Рецепт сімейних ліків

Мій сімейний рецепт досить дивний. Коли хтось з моєї сім'ї захворіє, то він одразу мусить з'їсти цілий лимон. Моя прабабуся пояснювала це тим, що коли людина починає хворіти то її імунітет стає ослабленим і ударна доза вітаміну С захищає його та вбиває хворобу.

Я презентую себе!

Мене звати Линько Павло. Мені 12 років, я навчаюся у 7-В класі ліцею "Наукова зміна". У мене є хобі, і це - футбол. Я людина не дуже творча, і на мій погляд мені підійде офісна робота тому, що я не люблю змін. Мені подобається подорожувати, але не надовго. Моя улюблена книга "Джордж та таємниці всесвіту" Люсі і Стівен Хокінг. У майбутньому я мрію відкрити власний бізнес. Я дуже активна людина та дуже легко "запалююсь", люблю доводити всі справи до кінця, аде інколи буваю трохи лінивим.

Big image