Naujienlaiškis. Rugpjūtis

Nesnaudžiame vasarą - pristatome daug naujų vėjų rudeniui!

Naujienos

Liepą ne vien atostogavome, tačiau ir surinkome pilnutėlę rugsėjo grupę. Vyko susitikimai su būsimais studentais, sutarčių pasirašymai ir galutiniai tvarkaraščių derinimai su dėstytojais.


Aktyviai ruošiamės naujiems mokslo metams. Spalio mėnesį startuos nauja ir unikali tarptautinė mokymosi programa - Geštalto principai organizacijose. Tai trumpesnė geštalto mokymo programa, skirta asmeninių ir profesinių įgūdžių lavinimui. Programa skirta įmonių vadovams, personalo skyriaus ar pardavimų atstovams, pedagogams ir įvairių kitų sričių specialistams, norintiems susipažinti su geštalto terapija bei taikyti ją sau ir kitiems. Daugiau informacijos čia.


Nuo gruodžio startuojanti grupė sparčiai renkasi - pusė žmonių jau yra. Pirmas seminaras vyks gruodžio 12-14d., kurį ves Brigita Kaleckaitė.


Pranešame apie naują, tikime, kad ateityje tradiciniu tapsiantį, renginį - Geštalto forumą! Rugsėjo 13d. Geštalto forumo metu vyriausieji Vilniaus Geštalt instituto studentai įvairiausiomis formomis pristatys savo rašto darbus – vyks prezentacijos, diskusijos, praktinės dirbtuvės (workshop‘ai), kurių metu nagrinėsime aktualias, su geštalto terapija susijusias temas. Kviečiame aktyviai dalyvauti visą (būsimų) geštalto terapeutų bendruomenę! Skelbiame forumo tvarkaraštį:


10:00 – 10:30 Geštalto terapija šiandien (geštalto terapeutė/supervizorė Brigita Kaleckaitė)

10:30 – 11:00 Kontakto ciklas geštalto terapijoje (geštalto praktikas Vytautas Nauckus)

11:00 – 11:30 Darbas su sapnais (geštalto praktikė Daiva Žukauskienė)

11:30 – 12:00 Darbas su poromis (geštalto praktikė Ivona Maškevič)

12:00 – 13:00 Pertrauka

13:00 – 13:30 Darbas su traumomis (geštalto praktikė Marija Lozova)

13:30 – 14:00 Eksperimentai geštalto terapijoje (geštalto praktikė Rita Česnaitė)

14:00 – 14:30 Geštalto principai pokyčių metu organizacijose (geštalto praktikė Beata Sinkievič)

14:30 – 15:00 Lauko teorija (geštalto praktikė Vaiva Juškevičiūtė)

15:00 – 16:30 Kūrybinės dirbtuvės: „Ar meilė trunka 3 metus? Kaip iš naujo atrasti save ir kitą partnerystėje“ (geštalto praktikė Audronė Kancė).

Renginiai

Vasarą aktyviai registruojame visus norinčius į VGI atvirus seminarus.

Spalio 10-12d. "Darbas su psichologinės traumos padariniais trumpalaikėje terapijoje" su žymia psichologe, geštalto terapeute Jelena Petrova iš Sankt Peterburgo. Seminaras skirtas psichologams, psichoterapeutams bei kitų specialybių atstovams, dirbantiems su traumą, krizinę situaciją ar stiprų stresą patyrusiais arba šiuo metu išgyvenančiais individais. Taip pat specialistams, norintiems pagilinti savo žinias ir didinti kompetencijas darbe su traumą išgyvenusiais klientais. Registracija vyksta mokymai@gestaltinstitute.eu. Daugiau informacijos čia.


Spalio 24-26d. Rygoje vyks baigiamasis egzaminas. Tai puiki proga pamatyti tiesioginį darbą su klientu, įeiti į kliento poziciją bei išgirsti komisijos grįžtamąjį ryšį ir supervizijas.


Lapkričio 29-30d. Vilniuje vyks tarpinis egzaminas. Šį egzaminą laiko VGI studentai "Trečiokai", pabaigę tris mokymosi metus (bazinį lygmenį bei du kvalifikacinio lygmens metus). Dalyvavimas egzamine naudingas visiems geštalto mokymo programos dalyviams bei praktikuojantiems geštalto terapeutams.


Kol šilti orai ir kainoms taikomos nuolaidos, kviečiame registruotis ir VGI studentus. Primename, kad surinktos valandos užskaitomos į bendrą mokymosi programą.