Zachęta do permakultury

Poznaj perspektywę alternatywnej "kultury trwania"

Interesuje Cię zdrowie - Twoje i środowiska? Sprawdź jakie rozwiązania proponuje permakultura

Co to znaczy?

...nie tylko ekologiczne rolnictwo, również naturalne budownictwo, alternatywna edukacja, ekonomia współpracy, zrównoważony rozwój... Permakultura to holistyczne podejście do życia oparte na współodczuwaniu - każdy zamiar i realizacja, każda działalność może być permakulturowa jeśli kierują nią zasady etyczne: 1. troska o ziemię, 2. o ludzi; oraz 3. sprawiedliwy podział...

Eko-światopogląd?

...chcesz zdobyć argumenty, jakie pomogą Ci w dyskusji, w obronie Twojego stanowiska, sposobu widzenia świata, jakie umocnią Cię w empatii, wrażliwości, i pozwolą zerknąć poza materialny horyzont, ugruntować sens istnienia? :-)

Przyjdź na spotkanie...

2 marca, godz. 19.00 - 20.30, klub Bomba, plac Szczepański 2/1, Kraków

Co dalej? :-)

Wydarzenie rozpoczyna permakulturalną serię spotkań - co dwa tygodnie, w co drugą środę, w klubie Bomba - rozmawiać będziemy o permakulturze: jakie są jej korzenie i historia idei, jakie zasady nią rządzą, na czym polega permakulturowy design i jego realizacja - praktyka: w codziennym życiu, w domu na wsi albo mieście, w Krakowie, w Polsce... Zobaczymy też jak to się robi w Europie i na świecie.

Zapraszamy

Prowadzący

Ben Lazar, redaktor Permakultura.edu.pl, animator Krakowskiego Ogrodu Społecznego, wędrowny nauczyciel permakultury dyplomowany w Indonezji w Bumi Langit Institute.