בין ראש השנה לתחילת השנה "באמת"

סיכום השבוע השני לכיתת י"ב חובלים

יוצאים מאזור הנוחות ומדמיינים את היום המושלם

יום הכיפורים שאך הסתיים לו הוא מועד מיוחד המזמין התבוננות פנימית, זהו הזמן להתבונן לא רק במה עשיתי אלא במה אני רוצה להיות ואיפה אני רוצה להיות מבחינת השגת המטרות שלי בשנה הבאה.

בשיעור חינוך המיוחד שהוספנו לקראת היציאה לחופשה יחסית ארוכה, ניצלנו את ההקשר של יום הכיפורים כדי לקחת את החניכים למסע של התבוננות פנימית, מסע שיעזור להם להצליח ולהגשים את השאיפות שלהם.

לאחר תרגילי נשימות מודעות, עצמנו את העיניים ודמיינו מה הוא היום המושלם של כיתה י"ב בשבילי. מן הרגע שבו קמים מהמיטה ועד הרגע שחוזרים אליה בלילה. את הדמיון המודרך ליוותה מוזיקה העוזרת להיכנס למצב מדידטיבי ורגוע.

בסיום החלק הזה ביקשתי מן החניכים לפקוח את העיניים ולרשום 5 צעדים אשר יקדמו אותם בהגשמת היום המושלם.

הנה לפניכם חלק מהתובנות שאליהן הגיעו החניכים: "לסדר את התיק ערב לפני כדי לא לשכוח כלום", "להיות יותר רציני ולדעת להפסיק את הצחוקים בזמן", "לבלות זמן עם יותר ילדים מהפנימייה כי אני בי"ב ואני עוזב", "לא להרים ידיים ולא להתייאש".

ומה היום המושלם שלכם?

נבחרת המורים החדשה שלנו לשנת תשע"ו

השנה אנחנו נלמד שני מקצועות חדשים, ספרות ותנ"ך, ואת הבגרות נעשה במועדי הקיץ.

ולכן נוספו לנו ארבע מורות חדשות ומקסימות שאני רוצה להציג בפניכם.

SAVE THE DATE! מפגש מחנכים והורים - 12/10/15, 18:00

Monday, Oct. 12th, 8pm

מבואות ים, מכמורת, ישראל

חשבתם שכבר סיימתם עם "אספות הורים", עוד קצת! מפגשי הורים-מורים הם חשובים לא רק לכם ההורים אלא גם לתלמידינו/ילדינו. בנוכחות שלכם אנחנו משדרים את המסר שאנחנו פועלים כצוות, ושההצלחה שלהם היא בעדיפות ראשונה של כולנו.

המפגש כולל הרצאה לכל ההורים ומפגש כיתתי, פרטים בקרוב!