TPLC Polska 2021

Transformational Presence Leadership & Coaching

Po raz pierwszy w języku polskim!

Coachways Q.R.U. jako partner Alana Seale

twórcy The Center for Transformational Presence

zaprasza na

5-dniowy kurs dla LIDERÓW, COACHÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW

Big picture
Big picture

NOWY SPOSÓB POSTRZEGANIA, NOWE PODEJŚCIE DO COACHINGU I PRZYWÓDZTWA

Przywództwo i coaching oparte na transformującej obecności

Program stworzony przez Alana Seale’a,

twórcy Center for Transformational Coaching Presence,

nauczyciela, coacha, mówcy i autora nagradzanych książek.

Warsztat jest 5 dniowy - podzielony na 2 etapy (3+2).

Moduł I

Monday, Sep. 13th, 10am to Wednesday, Sep. 15th, 4pm

N

Terminy kolejnych modułów:

Moduł II On line- 28-29 października 2021 w godzinach 9:00 - 17:00

Przywództwo i Coaching Oparte na Transformującej Obecności...

...to uważne podejście do życia, przywództwa i biznesu, które już teraz w życie wdrażają absolwenci programu w 33 krajach. Dzięki Transformującej Obecności możemy dotrzeć do sedna okoliczności i sytuacji, dostrzec pojawiający się potencjał, a następnie wykorzystać go do tworzenia nowych rozwiązań, wynikających z wyboru i pojawiających się możliwości.

Zbudowana w oparciu o starożytne tradycje, fizykę kwantową oraz ewolucyjną świadomość, Transformująca Obecność oferuje proste i niezwykle skuteczne narzędzia, umiejętności i różnego rodzaju struktury, w tym językowe, które pozwalają kształtować nowe sposoby myślenia i zmieniać sposób postrzegania świata. Dzięki Transformującej Obecności kolejne kroki stają się bardziej oczywiste, prowadząc do efektywnych i mających trwałe skutki działań.

Prowadzący

Joanna Maria Zawada

Uwalniam i przekraczam

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.


Od 13 lat, w towarzystwie wspaniałych ludzi - coachów, trenerów i Klientów pogłębiam, odkrywam i otwieram się na wszystko co dotyczy współpracy, budowania relacji, komunikacji i przywództwa. Fascynuje mnie natura działania świata - znajomość siebie, innych, próba zrozumienia tego co się wokół nas dzieje. Bliskie kontakty z ludźmi i wyzwania, które przynoszą są niesłabnącą inspiracją do wchodzenia głębiej, poszukiwania i znajdowania rozwiązań, które zaskakują prostotą.Fascynuje mnie niezwykła synergia psychologii, psychobiologii, fizyki kwantowej czy łączenie starożytnej mądrości i innowacyjnością z NASA.

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko- aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.


Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje które służą i są trwałe.


Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czując dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera.


Zapraszam zatem do podróży.

Joanna

Patryk Lange

Wszytko zaczyna się w Umyśle...


Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem. Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu.


W 2013 roku za sprawą Joasi Zawady-Kubik pierwszy raz poznałem podstawowe koncepcje i narzędzia Transformującej Obecności. Szlachetna prostota i skuteczność tego podejścia od pierwszych chwil, zachęciły mnie do rozwoju w tym obszarze i dzielenia się z innymi transformującymi narzędziami i podejściem, którego przez ostatnie lata uczyłem się od Alana Seale w trakcie jego wizyt w Polsce. Transformująca Obecność stała się dla mnie wspaniałym narzędziem integrującym to co subtelne i duchowe z tym z materialne i konkretne. To dla mnie pomost pomiędzy głębokim byciem i mądrym działaniem.


W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.


Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.


Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.


Serdeczności

Patryk

O programie

Warsztat, na który zapraszamy to 5 intensywnych dni wypełnionych inspiracją, pracą, mocą i bliskością. W ciągu tych 5 dni uczestnicy dostają wiedzę, metody i doświadczenia umożliwiające głęboką i przemieniającą pracę z ludźmi.

W podejściu Coachingu i Przywództwa opartego na Transformującej Obecności pracujemy „od środka na zewnątrz”. Umożliwiamy klientowi/pracownikowi kontakt z jego autentycznością i poznanie siebie. Dzięki głębokiemu zrozumieniu własnej tożsamości i wyborów jakie podejmuje w życiu, wspieramy go w tworzeniu okoliczności, w których możliwy jest jego ciągły rozwój i zmiana.

Styl pracy Joanny i Patryka jest połączeniem głębokiej uważności, dostępności i praktyczności. Podczas warsztatu oboje dzielą się w jaki sposób skutecznie stosować to podejście w pracy z Klientami. W czasie szkolenia uczymy się pracować się w przestrzeni, w której wszystkie myśli, emocje i sposób postrzegania są czystą energią. Joanna i Patryk pozwalają doświadczyć jak wejść w tę energię i jak z nią pracować.

Podczas warsztatów nauczymy się:

  • Podstawowych zasad i działań opartych na głębokiej, transformującej obecności
  • Narzędzi i umiejętności coachingowych opartych na świadomości energii np.
- uniwersalnych praw energii
- zasad materializowania się naszych myśli jako wynik wewnętrznej integralności
  • Szybko docierać do sedna sytuacji/okoliczności by przyspieszyć głębokie zmiany w życiu naszych Klientów.
  • Używać intuicji w coachingu w sposób mocny i efektywny
  • Tworzyć optymalne warunki do rozpoczęcia głębokiej zmiany
  • Poznać nowe znaczenie słów potencjał, wybór i klient
  • Wykorzystywać moc dynamiki partnerstwa duszy i ego.

Mamy też szansę doświadczyć i uwierzyć, że głęboka zmiana w świecie zaczyna się
od nas.

Kurs TPLC pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe, czyli tzw. Coach Specific Training Hours (ACSTH)

Cena kursu:

Early Bird (do 30 lipca 2021): 5500 zł +VAT

Standard: 6000 zł + VAT

Drobnym drukiem

W wypadku rezygnacji ze szkolenia, pieniądze zostaną zwrócone w wysokości:

do 3 miesięcy przed warsztatem - zwrot całej kwoty

od 3 do 1 miesiąca - zwrot 70 % kwoty

od 1 miesiąca do dwóch tygodni - zwrot 50% kwoty

poniżej 14 dni - kwota nie zostanie zwrócona.


Po otrzymaniu wpłaty wystawiamy fakturę zaliczkową; po pierwszym module - końcową fakturę zerową.

O TPLC powiedzieli:

Cenne, użyteczne zapraszające i ...uzależniające:) Dni wypełnione głębokimi odkryciami, doświadczaniem, nową wiedzą i intrygującym, odświeżającym podejściem. Dzięki temu rozwinąłem się bardziej jako człowiek i jako manager.

Rekomenduję z całego serca - będziecie zachwyceni!

Mariusz Jas, MD

iArt - Interactive in Action


Warsztat pozwolił mi odkryć drogę do mojego prawdziwego potencjału. Dużo intensywnej pracy, energii przepływającej między uczestnikami i trenerami i dużo zabawy.

Marta, 45, Manager@dużafirmaZ pracą opartą na obecności rozwijasz się od środka na zewnątrz wkraczając na kolejny poziom życia i umiejętności.

Lotte, 53, Coach i Trener


Jednym słowem - NIEZWYKŁE!

Coś się we mnie zmieniło i wiem co. Mam więcej pewności siebie, współczucia i miłości. Bycie coachem daje jeszcze więcej przyjemności i lekkości.

Ania, Coach i TrenerSam pięciodniowy trening był niezwykłym czasem wśród świadomych ludzi, którzy chcą zmienić coś w świecie na lepsze. Zabrałam ze sobą całą strukturę konkretnych działań służących rozwojowi moich umiejętności w zakresie narzędzi i metody. Właściwie przestało istnieć „zawodowo” – jestem zintegrowana i spójna w wyrażaniu siebie we wszystkich obszarach życia. Z ciekawością czekam na to, co będzie dalej.....

Katarzyna Tyszko, Team Coach