"Малярія"

Катерина Залата. Живопис. Книжкова ілюстрація.

Перша персональна виставка в рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості"

Катерина Залата - сучасна українська художниця. Народилася в 1982 році в місті Приморське на Україні. У 2005 році художниця закінчує Київський Національний університет культури і мистецтв. На кафедрі культурології цього навчального закладу провела виставку власної вишивки, вечір поезії українсько-польського поета Е. Е. Голібарда, кіно-і туристичний проекти.

Катерина є авторкою чималих музичних творів, віршів, статей і сценаріїв.

П'ять років потому Катерина вирушає завойовувати Центральну Африку, де готується до персональної виставки, викладацької діяльності, пише статті про культуру і побут племен фанг і бубі. Цей досвід збережений в її роботах "El вище", "Малабо Sipopo", "Малабо", "Малабський дворик". Гротескових фантазій у творчості Залати вистачає, і, можливо, саме за це люблять Катерину її прихильники.

На цей час написано до тисячі ілюстрацій, десяток книг для дітей на 5 мовах, сотні музичних творів, а опублікувала лише один вірш. Завдяки любові до Азії, Південної Америки і Африки, куди мріє повернутися, Катерина Залата вивчила місцеву мову. Художниця дивиться Mother Goose Club, Телепузики, атмосферне кіно Мікеланджело Антоніоні, Кіри Муратової, Інгмара Бергмана; слухає музику Сезарія Евора, Глена Гульда, Альфреда Шнітке, Джей-Джей Йохансон, Иллі, Джона Колтрейна, Лондонського симфонічного оркестру, Йоко Оно, Джейн Біркін, С. Рахманінова; читає книги Германа Гессе, Гюнтера Грасса, легенди і міфи країн світу, Г. Юнга, В. Орлова, поезію срібного століття, Хелен Портер.

Роботи Катерини Залати знаходяться в приватних колекціях України, Білорусії, Киргизії, Іспанії, Італії, Аргентини, Колумбії, США, Екваторіальної Гвінеї.

На даний момент Катерина Залата проводить більше часу в Києві, присвячуючи його своїй сім'ї, маленькій доньці, створенню книг для дітей, іграшок. Планує зайнятися анімацією.


Виставкова зала

Sunday, Sep. 1st 2013 at 2pm to Tuesday, Oct. 1st 2013 at 2pm

Київ, ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"

Виставка діятиме

у Виставковій залі Бібліотеки

з 1 вересня до 1 жовтня 2013 року

з 10.00 до 18.00, крім суботи та

останньої п 'ятниці місяця


Відкриття 1 вересня о 14.00

за адресою:

проспект 40-річчя Октября, 122

тел .. : 257-86 - 27