מופתון

ים, עידן וגיא מירון

אנחנו כותבים לכם מהבידוד, אבל אף אחד כאן לא בודד. אנחנו מקפידים לשמור על קשר, להיפגש ברשת, לעסוק בתחביבים, לבלות עם המשפחה ולהשקיע זמן בלימודים. אנחנו יודעים שזה זמני ובטוחים שנחזור לשגרה בקרוב !!! תהיו חזקים

ועדת קישוט – בשגרה ובקורונה

לכבוד פורים ועדת הקישוט הכינה עבורנו פעילות מסכות, הילדים התבקשו לצייר על מסכה כשבחצי אחד מה הם עכשיו ובחצי השני מה הם רוצים להיות בעתיד, לאחר מכן תלינו את כל המסכות לקישוט בכיתה. בנוסף כעת בזמני הבידוד ועדת קישוט זכרה שחשוב גם עכשיו להעביר פעילויות גם וארגנו לכיתה תחרות אימוג'י, כל ילד היה צריך להכין אימוג'י יצירתי המתאר את התקופה הזאת, לאר מכן ערכנו שיחה כיתתית בזום וכל אחד הציג את תוצריו, לבסוף כל אחד דירג את תוצרים. במקום השלישי - אילה, במקום השני - מתן, ובמקום הראשון - עידן. הפעילות הייתה יצירתית ומגבשת, תודה לוועדת קישוט!

https://web.whatsapp.com/# - קישור למצגת התוצרים של כולם

חגיגת פורים מגבשת

לאחר שבוע של משחק גמד ענק, פתחנו את יום הפורים, לאחר שכל אחד הציג את תחפושתו, בפעילות בקבוצות היינו צריכים לעשות הצגה קצרצרה עם התחפושות שלנו. זו הייתה פעילות ביוזמת וועדת הגיבוש, שדואגת לחבר ביננו גם בשגרה, גם בחגים וגם כעת, כשאנחנו בבתים. לאחר מכן עשינו הגרלה של חילוקי משלוחי מנות, וכל אחד כשהעניק את משלוח המנות שלו, היה צריך בנוסף גם לברך את מי שנתן לו. בנוסף, הייתה הופעה מרשימה של אומן החושים המפורסם שחר ליבנה. לבסוף, יצאנו לרחבה, עם דוכני האוכל, וסיימנו בתחרות תחפושות בית ספרית.

בוקר טוב! גם כשיש קורונה

בכל יום בבידוד, אנחנו פותחים את היום בבדיקת נוכחות מיוחדת. כל בוקר שרון נותנת לנו משימות מגוונות: עיצוב כריכות קיימות באופן יצירתי הקשורות למצב, למלא צנצנת ולשלוח מסר חיובי המתחיל באות הראשונה של שמך, לצרף שיר מרפסות לאור המצב , ברכות יום הולדת, סתם בוקר טוב, להגיד מה נעשה שייגמר הבידוד ועוד.

חלק מהמשימות שולחת שרון, וחלק מהמשימות מציעים תלמידי הכיתה. לא תמיד נחמד לקום מוקדם בבוקר כדי להגיב, אבל כשנכנסים, ופוגשים את כולם, זה עושה שמח בלב.

https://web.whatsapp.com/# - קישור לכריכות היצירתיות

מאסטר שף – טעמים וריחות מהבידוד

ערכנו תחרות מאסטר שף כיתתית כחלק מפעילות ועדת הגיבוש. כל אחד היה צריך להכין מאפה מתוק משלו ולצלחת את זה באופן מקצועי ומרשים.

כל אחד הציג את התוצר שלו בשיחת זום כיתתית ולאר מכן כל אחד דירג את המנות. מקום שלישי - אורי פרישברג, מקום שני - עידן גדניר, מקום ראשון - מאיה קהת.

https://web.whatsapp.com/# - קישור לתוצרים של כולם

לומדים מרחוק

בנוסף למשימות הרבות שניתנו לנו, התקיים גם שיעור מתמטיקה מקוון והתקיים יום הtec אליו התחברנו ביחד עם שאר ילדים בארץ (גם ערבים ודרוזים) וביצענו משימות שונות. בנוסף, בגלל שהיא עובדת שם, אמא של מאיה טנצר ארגנה בשבילנו הרצאה מעניינת ביותר בזום, בנושא החללית בראשית ו - space il. אשר בסופה התקיים משחק kahoot נחמד, תודה למארגנים.

מסרים חיוביים - ז'5

פעילות מרחוק

מאיה טנצר כנציגת ועדת התקשוב, העבירה לכיתה פעילות סטיקרים, בה לימדה בשיחת וידיאו כיתתית איך להכין סטיקרים וכל אחד התבקש להכין סטיקר הקשור למצב, לאחר מכן כל אחד התבקש לדרג את התוצרים. מקום שלישי - מאיה קהת, מקום שני - עופרי אלקסלסי, מקום ראשון - גיא מירון. הפעילות הייתה מאוד כיפית ויצרתית, תודה!

https://web.whatsapp.com/# - קישור לסטיקרים

ועדת יום הולדת – חוגגים גם מרחוק

במסגרת יומי ההולדת של ילדי מרץ ופבורואר, ועדת יום ההולדת ארגנה לכיתה פעילות בקבוצות , וכל קבוצה קיבלה ילד/ת יום הולדת והם היו צריכים להכין ברכה ועוד משהו יצירתי שקיבלו לעשות, לאחר מכן נציג מכל קבוצה הציג את התוצרים בשיחה מרחוק, התוצרים היו מדהימים. תודה לועדת יום הולדת ומזל טוב לחוגגים!

מסרים חיוביים - ז'5

ועדת ספרייה – היוטיוב הספרותי שלנו יצא לדרך

ועדת ספרייה - הכינה בשבילנו את ערוץ היוטיוב הכיתתי, בו כל ההמלצות לספרים (מהיומן קריאה). כל הכבוד! https://www.youtube.com/channel/UCv810jNnaTKFRm05wHRrx0A - קישור לערוץ היוטיוב.

אנחנו ממשיכים להזמין תלמידים והורים לקרוא ולשתף אותנו בסרטונים מושקעים ומעניינים. גם אם לא בטוח נקרא, בטוח נהנה...


ועדת תיעוד – בשבילכם, גם מרחוק

אנחנו, ועדת התיעוד, נמשיך בתפקידנו גם במצב הזה, דווקא עכשיו אנחנו חושבים שזה הכי חשוב.

הכנו במיוחד בשבילכם סרטון שלכם מהבידוד, כדי להעלות את מצב הרוח – https://drive.google.com/file/d/1Vw2Lay4vtVXZFxiLcKYMXgRYDNceMCkj/view?usp=drivesdk

ואנו מצרפים גם את סרטון העידוד, שנשלח לתלמידים, להורים ולצוות המורים, תודה מכולנו – https://drive.google.com/file/d/1h8A5UGoOa0dANV5dkuVmUsRMk4A1mNFw/view?usp=drivesdk

הראיון החודשי

המרואיין - אריאל ליפשיץ

שאלה: איזה פעילות מרחוק הכי אהבת ולמה?

תשובה: אני הכי אהבתי את המאסטר שף , כי אני מאוד אוהב לאפות וזה משהו שאני התחברתי אליו.

שאלה: איך אתה מתמודד עם משבר הקורונה? איך אתה מעביר את הזמן?

תשובה: בשעות הפנאי אני משחק בכדורסל וכדורגל בביתי, לומד ומשחק במחשב, אני דואג לסבתא וסבא שלי, בנוסף, אבא שלי מדריך את החיילים שלו איך לעשות בדיקה אם הם חולים בקורונה או לא ומלמד אותם איך לחטא מקומות שבהם אנשים עם קורונה עברו.

שאלה: למה אתה הכי מתגעגע?

תשובה: אני הכי מתגעגע לשיעורים עם שרון.

Big picture

תישארו אופטמיים ותחשבו חיובי, נקווה שזה יעבור בקרוב - ועדת תיעוד