WYRAŹ SIĘ !

Program rozwoju osobistego w oparciu o Zen Coaching

Co oferuję?

  • 10 indywidualnych sesji coachingu (również skype)


Zapraszam Cię, jeśli:  • chcesz nabrać odwagi do bycia sobą
  • szukasz swoich talentów i życiowej misji
  • chcesz świadomie spotkać się ze swoimi myślami, emocjami i odczuciami z ciała
  • chcesz nawiązać głęboki kontakt w relacji z samą/samym sobą oparty na zaufaniu, prawdzie i empatii
  • pragniesz żyć w lekkości, radości i przepływie, nawet gdy doświadczasz smutku, złości lub frustracji


Korzyści z udziału w programie:


  • nabierzesz odwagi do wyrażania siebie
  • świadomie i w bezpiecznej atmosferze wyrazisz swoje myśli i emocje
  • nawiążesz kontakt ze swoim ciałem
  • doświadczysz uzdrawiającej transformacji w oparciu o akceptację tego, co jest tu i teraz

Kiedy?

10 sesji raz w tygodniu ( 2,5 miesiąca) - od 20 stycznia 2015 roku.

Zapisz się

Zapisy:


poprzez wysłanie maila na m.wolfartsamselska@wp.pl. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu. Dopiero wplata zapewnia udział w programie.


Inwestycja:

800 zl. ( cena regularna wynosi 1200 zł.)

Istnieje możliwość opłaty w 4 ratach.Liczba miejsc: 10

O Prowadzącej

Nazywam się Magdalena Wolfart -Samselska i jestem certyfikowanym Zen Coachem. Ukończyłam roczny trening Zen Coachingu oraz CoachWise Essentials™ w Warszawie. Z wyboru i z wykształcenia jestem również pedagogiem specjalnym, doradcą zawodowym i trenerką umiejętności miękkich ( komunikacja, współpraca, autoprezentacja, zarządzanie sobą w stresie). Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi, młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50 roku życia.


Doświadczenie zdobyłam m.in. w projektach unijnych: „Reaktywacja 45+” , „Moje Życie- Mój Projekt” , “Przedsiębiorcza Uczelnia”, ”Nowe umiejętności – nowe możliwości”, “Otwarci na Jutro”. Od 2012 roku prowadzę Pracownię Rozwoju Osobistego MANDALA.


Dotychczas przeprowadziłam ponad tysiąc godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Prowadzę również zajęcia ze studentami z zakresu rozwoju zawodowego człowieka, rekrutacji i selekcji pracowników oraz rozwoju osobistego coacha.


Obecnie współpracuję z Ośrodkiem Pomocy Społecznej dla Dzielnicy Śródmieście i Ursynów m.st. Warszawa, Akademią Leona Koźmińskiego, Akademią Kobiet Sukcesu oraz Wyższą Szkolą Technologii Informatycznych VIZJA.


Cały czas dbam o swój rozwój osobisty i zawodowy korzystając z licznych warsztatów, szkoleń i superwizji.Praca z ludźmi jest dla mnie jak odkrywanie nowych lądów. W każdym znajduję coś ciekawego. Lubię ich słuchać i towarzyszyć w ich życiowej i zawodowej podróży . Klienci, z którymi pracuję to nie nazwy firm, ale Ludzie, którzy poszukują nowych rozwiązań, możliwości i celów. Osoby gotowe na zmiany, otwarte na doświadczenie i działanie. Największą nagrodą jest dla mnie błysk w oku drugiego człowieka, gdy znajduje odpowiedź na swoje pytania i zaczyna mu się chcieć podejmować wyzwania.

Jaki wpływ na moje życie ma Zen Coaching? Benefit of Zen Coaching. Participants' testimonials.
What is Zen Coaching? Co to jest Zen Coaching? Polish subtitles. Kåre Landfald, Warsaw.