Cherry.ee

https://cherry.ee/

Baltimaade suurim valik soodustusi!

Cherry Media OÜ on asutatud 2009.a. sügisel, pakkumaks kasutajatele enneolematuid soodustusi atraktiivsete teenuste ja toodete näol. Meie kontseptsioon põhineb kollektiivsel ostujõul ning põhimõttel: uus päev, uus diil. Mida rohkem inimesi ostab, seda paremaid diile suudame ettevõtetelt välja meelitada.

Meie Tooted

Tellimuse tingimused

Müügilepingu sõlmivad Kasutajad Kaupmehega, kes vastutab informatsiooni õigsuse, Müügilepingu täitmise ning Kauba olemasolu, kättesaadavuse ja kvaliteedi eest. Kasutaja sõlmib Kaupmehega müügilepingu omal vastutusel. Müügikampaania ametlik aeg arvestatakse Vahendaja serveri kella järgi, mis ei vasta alati Kasutaja veebisirvijas või arvutis nähtuvale ajale. Vahendaja ei taga, et teenus toimib kõigil veebisirvijatel.

Kauba tutvustused on esitatud Kaupmehe poolt ning Vahendaja ei vastuta nende õigsuse eest. Kui Kasutaja teostab taganemisõigust Vahendajat teavitades 14 päeva jooksul Müügilepingu sõlmimisest ehk Vahendaja juures Müügilepingus näidatud summa deponeerimisest, siis korraldab Müügilepingu tagasitäitmise Vahendaja Kaupmehe eest vaid juhul, kui tagasitäitmine seisneb üksnes Kasutajale Vahendaja juures deponeeritud ostuhinna tagastamises. Muul juhul ja ulatuses vastutab Müügilepingu tagasitäitmise eest Kaupmees.

Meie konkurentideks on:

  1. Crazydeal.ee mis pakub ka laia kauba valikut ja odavaid hindu aga Cherrys on suurem kauba valik ja paremad pakkumised.
  2. Chilli.ee mis pakub odavaid hindu ning laia kauba valik ja võib öelda ,et Chillis on rohkem erinevat kauba ja teenuste sortimenti kui cherrys.