פערים בין פעם להיום

דף זה יעסוק בפערים בין פעם להיום בנושא בילויים

איך בילו פעם!!!

בעבר המחלות היו שכיחות ולאנשים לא היה זמן לבלות ובזמנם הפנוי הם נאלצו לישון מרוב העייפות. אצל העשירים היה מלא זמן פנוי מכיוון שהמשרתים שלהם טיפלו בילדיהם והם הקדישו את זמנם הפנוי לאומנויות שונות. אצל הקיסרים היווניים והרומים היו פעילויות ספורט ושעשועי מוח.

לעשירים היה יותר זמן ומבחר מה לעשות בזמנם הפנוי ולעניים לא היה כלל זמן או מבחר מה לעשות בזמנם הפנוי

איך מבלים כיום!!!

כיום ילדים לא צריכים לעזור בפרנסת הבית ויש להם יותר זמן פנוי. יש להם מבחר גדול של עיסוקים ותחביבים שהם יכולים לעסוק בהם אך רוב הילדים לא מצאו תוכן או עניין המסגרות שמציעים להם אז הם מעדיפים לבלות את זמנם הפנוי מול הטלוויזיה. כיום הטלוויזיה משמשת כשעשוע בשעות הפנאי גם למבוגרים הטלוויזיה גם משמשת למקור לימוד מה שמראה שזו גם פעילות אקטיבית לשעות הפנאי.

עוד פעילות נפוצה לשעות פנאי הוא תיור. אנשים רבים מידי שנה יוצאים מארצם אל מדינות שונות בעולם כדי לראות כמה יופי יש בעולם ולא רק בארצם.

התחביב שלי

התחביב שלי הוא לרקוד היפ הופ ועם אתם שואלים מה זה היפ הופ אז היפ הופ הוא תרבות רחוב שכוללת מוזיקה ריקוד ובעיקר דרך חיים איזו דרך חיים? דרך חיים בריאים דרך חיים של הנאה ושחרור. להיות רגע אחד מישהו אחר.

ההיפ הופ נוצר כך: במצע שנות ה -70 אנשים ללא כסף רצו לרקוד ולבלות בלי לשלם כסף אז הם לקחו שני פטיפונים גדולים שמו מוזיקה והתחילו לרקוד. מוזיקת ​​ההיפ הופ לרוב היא ראפ ומוזיקת ​​הראפ נוצרה בכך שבין כל הבלגן והמהומה תמיד טוב שיש מישהו שיודע לעשות מוזיקה טובה לשחק עם המילים נכון והראפר תמיד היה מישהו שמחפש תשומת לב. וזה בעצם היפ הופ

לי אין דמות שהיא מודל לחיקוי כי אני רוצה להיות אני משהו שהוא לא דומה לאף אחד אחר יש לי את הרצון שלי להצליח לא בגלל אף אחד אלה בזכות הרצון הרב שלי לרקוד ולהצליח בעולם הריקוד